מאז פרוץ המלחמה: עיריית טירת כרמל השמישה ושיפצה כ-180 מקלטים בבניינים משותפים בעיר

מיזם העבודות הנרחב "עיר מקלט" של עיריית טירת כרמל הביא להשמשת כ-180 מקלטים בבניינים משותפים ברחבי העיר, בהשקעה של יותר מ-400 אלף שקל

 

מאז פרוץ מלחמת "חרבות ברזל" השמישה ושיפצה עיריית טירת כרמל כ-180 מקלטים בבניינים משותפים ברחבי העיר, בהשקעה של יותר מ-400 אלף שקל.

מיזם העבודות הנרחב "עיר מקלט", שנעשה בשיתוף משרד הבינוי והשיכון, החברה למתנ"סים, מתנ"ס טירת כרמל, קרן JNF ותורמים נוספים, נועד לשפר ולשדרג את המיגון בבניינים משותפים, שבהם המקלטים הם למעשה באחריות הדיירים. העבודות יצאו לדרך כבר בשבוע הראשון למלחמה בהנחיית ראש העיר, אריה טל, ובתוך שעות מפרסום ההודעה לתושבים הגיעו למוקד העירוני מאות פניות עם בקשות סיוע. בסך הכל יש בעיר 245 מקלטים משותפים.

בין העבודות שביצעה העירייה: השמשת תאורה במקומות שקיימת בהם התשתית או אספקת תאורת חירום, שאיבת מים וביוב, חשמל, תיקון מערכות המים והביוב במקומות שבהם התשתית קיימת, שימון צירי הדלתות, סיוע בסגירת החלונות והדלתות, עבודות איטום ועוד.

לעובדי העירייה הצטרפו מתנדבים וסוקרים מטעם פיקוד העורף, שמיפו את כלל המקלטים בבתים המשותפים בעיר. העבודות יימשכו גם בימים הקרובים, במטרה להגיע לכל המקלטים שלגביהם נעשתה פניה למוקד העירוני. הציבור מוזמן להמשיך ולפנות למוקד העירוני 106 בכל הקשור בנושא המקלטים בבתים המשותפים.

 

צילומים: דוברות עיריית טירת כרמל

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות