מאות משפחות מפונים הגיעו אתמול להפנינג כדורגל ענק שיזמו רשות הספורט של עיריית חיפה, בשיתוף מרכז הספורט העירוני – "גלי חיפה", "החברה הכלכלית לחיפה", מכללת אתגר ואיגוד מאמני הכדורגל

אתמול התקיים הפנינג ענק, למשפחות מפונים השוהות במלונות ברחבי העיר חיפה שיזמו רשות הספורט העירונית, מרכז הספורט העירוני - "גלי חיפה", "החברה הכלכלית לחיפה", מכללת אתגר ואיגוד מאמני הכדורגל בישראל

ההפנינג שהתקיים, במדשאות של מרכז הספורט העירוני, "גלי חיפה" כלל תחנות משחק באוויר הפתוח, אותם הפעילו מאמנים מקצועיים, ובמקביל נהנו הילדים והמשפחות מפינוקים וכיבוד חופשי, חולצות, וצעיפים של נבחרת ישראל ומתנות נוספות.

אח"כ התקיים משחק ראווה פתוח בין שחקני עבר ממכבי והפועל חיפה. להפנינג הגיעו גם שחקני נבחרת ישראל נטע לביא, ושון וייסמן שהצטלמו על הילדים ולא הפסיקו לחבק מכל הלב. עוד היו השוערים המיתולוגיים ניר דוידוביץ וקאלה דרשלר, פיני בלילי, שלומי דורה ועוד.

אירוע ההפנינג מצטרף לפעילויות נוספות שמקיים מועדון הספורט העירוני מאז תחילת המלחמה. בין היתר, מארח המועדון את כוחות הביטחון ואת המשפחות המפונות ללא עלות ואף הקים נקודת איסוף של "האגודה למען החייל", לאיסוף ציוד לחיילים.

ניר שאול, מנהל רשות הספורט בעיריית חיפה: "רשות הספורט העירונית מקיימת מידי שבוע עשרות פעילויות הפוגה למפונים השוהים בעיר ולתושבי העיר כאחד. תפקידנו בימים אלה הוא ברור – שמירה על אנרגיה חיובית ככל הניתן. כחלק מהפעילות, ספורטאי העיר נרתמים למגוון פעילויות, כאשר הפנינג הכדורגל שייערך בשיתוף "החברה הכלכלית", הוא אחד מהם. מאחל לכולנו ימים שקטים ובטוחים".

אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה, המפעילה את מרכז הספורט העירוני "גלי חיפה": "מייד עם פתיחת המלחמה התגייסנו ב"חברה הכלכלית" לסייע ככל הניתן למשפחות המפונים מהדרום ומהצפון. אנו מארחים אותם ללא תשלום ב"גלי חיפה" על בסיס יומי, על מנת לנסות ולאפשר להם כמה שעות התרעננות ורגיעה. אנו שמחים על ההזדמנות לארח את ההפנינג המיוחד הזה בהשתתפות ותיקי מכבי והפועל חיפה, החיוכים שראינו אתמול של הילדים והמשפחות, מרחיבים את הלב ואפשרו לילדים שכל כך זקוקים לזה, חיבוק חם וכמה רגעים של שפיות במציאות הבלתי אפשרית הזו".

כל הצילומים לכתבה: מיכה בריקמן

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות