עיריית קריית אתא משלימה את עבודות התשתית בשכונות גבעת רם, בהם שיקום ושיפוץ כבישים ומדרכות, הקמה ושיפוץ של גני משחקים

בימים אלו נשלמות עבודות התשתית הנרחבות בשכונת גבעת רם בקריית אתא. במסגרת התכנית בוצעו עבודות בכל הרחובות בשכונה כולל שדרוג גני משחקים וכעת נשלמות העבודות ברחוב צבי הרר

 

עיריית קריית אתא משלימה בימים אלה את עבודות התשתית ברחוב צבי הרר בשכונת גבעת רם.

העבודות כללו טיפול בתשתיות התת קרקעיות, שיקום, שיפוץ והסדרת הכבישים והמדרכות, טיפול במפגעים, התקנת עמודי תאורה חדשים ופיתוח נופי לאורך כל הרחוב כולל הסרת עצים המהווים מפגע לתשתיות התת קרקעיות ושתילה חדשה.

במסגרת העבודות בוצעו עבודות בכל הרחובות בשכונה וכן הקמה ושדרוג של גני המשחקים בשכונה: גן משחקים חדש ברחוב צבי הרר פינת מנחם בגין וגן המשחקים הנוסף ברחוב כולל התקנת מתקני משחק חדשים ופיתוח נופי של כל האיזור.

ראש העיר יעקב פרץ: "אנו ממשיכים לפעול לשיפור התשתיות בעיר למען התושבים כולל שימת דגש על שיקום ושיפוץ התשתיות הוותיקות. העבודות מבוצעות  בהתאם לסטנדרטים קפדניים כאשר עם השלמתן, תושבי השכונה ייהנו מתשתיות חדשות ברמה הגבוהה ביותר אשר ישרתו אותם בשנים הבאות."

 

צילום: עיריית קריית אתא

 

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות