עשרות סלבריטאים ואח”מים ישראלים מובילים, ביניהם בנימין נתניהו, הצטלמו בהתנדבות עם נפגעי פוסט טראומה לתערוכת ‘ציפור הנפש’ של יערית שושן שפועלת להובלת שינוי חברתי למען הלומי קרב ופצועי פוסט טראומה ומשפחותיהם

בנימין נתניהו: "יש לי הרבה חברים והרבה חיילי צה"ל כמו זיו שעברו קרבות בגבורה. אבל יש את הקרב שאחרי הקרב. הקרב להתעשת, לחזור לעצמך להתגבר על הטראומה הקשה, שרק מי שהיה בקרבות האלה יודע מה זה. וכאן, כולנו נלחמים יחד איתם  -  אין מצווה גדולה יותר, אין חובה גדולה יותר וזכות גדולה יותר. אני מצדיע לכם!

יערית שושן, בעלת משרד פרסום חברתי, יוזמת תערוכת ‘ציפור הנפש’, פועלת להובלת שינוי חברתי למען הלומי קרב ופצועי פוסט טראומה ומשפחותיהם, גייסה בהתנדבות כ- 30 סלבריטאים ואח”מים ישראלים מובילים, שהצטלמו כל אחד עם נפגע פוסט טראומה והלומי קרב אל מול עדשות, על מנת להעלות מודעות לנושא הכאוב בחברה הישראלית. השבוע התגייס להצטלם גם מר בנימין נתניהו לצידו של זיו שילון והתערוכה תוצג בקרוב בירושלים עם מצולמים נוספים ביניהם: נפתלי בנט, ראובן ריבלין, רון חולדאי, גבי אשכנזי, השחקנית רונה לי שמעון, לוסי אהריש, אברי גלעד, הזמר איתי לוי, רוית אסף, נטע גרטי, צחי הלוי, מורן אטיאס ועוד רבים.

יערית שושן: “התערוכה שרצה כבר זמן מה, מסתובבת בארץ ובעולם במטרה ברורה להנגיש את הנושא הבוער של הלומי הקרב. “כולי תקווה שהממשלה החדשה תשמע את קולם של הלוחמים שלנו ותסייע להם להשתקם.”

ראש ממשלת ישראל לשעבר, בנימין נתניהו: “יש לי הרבה חברים והרבה חיילי צה”ל כמו זיו שעברו קרבות בגבורה. אבל יש את הקרב שאחרי הקרב. הקרב להתעשת, לחזור לעצמך להתגבר על הטראומה הקשה, שרק מי שהיה בקרבות האלה יודע מה זה. וכאן, כולנו נלחמים יחד איתם  –  אין מצווה גדולה יותר, אין חובה גדולה יותר וזכות גדולה יותר. אני מצדיע לכם!

נתניהו ושושן. צילום רונן פדידה
שילון וושושן. צילום רונן פדידה
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות