מאות משפחות השתתפו היום בהפנינג 'ירוק במפרץ' בהובלת איגוד ערים אזור מפרץ חיפה להגנת הסביבה שנערך בפארק נחל הקישון

ד"ר ליהי שחר ברמן, מנכ"לית איגוד ערים: "השפעות משבר האקלים מורגשות היטב בישראל ומעבר למאבקים בתאגידים המזהמים נכון וטוב יהיה שכמה שיותר משפחות יאמצו מנהגים סביבתיים להתנהלות בחיי היום יום שלהן."

איגוד ערים מקיים את הפנינג המשפחות זו הפעם השנייה וגם הפעם הגיעו אלפי משתתפים, מבוגרים וילדים, ליהנות, לבלות וללמוד.
המשתתפים נהנו מהזדמנות לטייל בפארק הקישון המטופח וליהנות ממגוון רחב של סדנאות שמטרתן לסייע לילדים ולמשפחות לסגל זווית ראייה חדשה על קיימות ואחריות סביבתית. בין היתר השתתפו בסדנת בניית רהיטי עץ, נפגשו עם סטייליסטית אקולוגית, בנו עיר מקרטון, שיחקו במשחקים שנבנו מחומרים ממוחזרים וצפו בקרקס האקולוגי.

דר' ליהי שחר ברמן, מנכ"לית איגוד ערים: "התרגשתי לפגוש את המשפחות והמשתתפים הרבים שהגיעו ליהנות מיום חווייתי, מהנה ומלמד וזאת על אף מזג האוויר השרבי. ההפנינג היום הוכיח שוב כי הציבור מעוניין לשמור על הסביבה ומחפש יוזמות מגוונות בנושא. השפעות משבר האקלים מורגשות היטב בישראל, ומעבר למאבקים בתאגידים המזהמים נכון וטוב יהיה שכמה שיותר משפחות יאמצו מנהגים סביבתיים להתנהלות בחיי היום יום שלהן. אני רוצה להודות במיוחד לכל השותפים אשר סייעו בהפקת ההפנינג".

מנכ"לית רשות נחל הקישון, שרון נסים: "רשות נחל הקישון גאה לארח שוב את ההפנינג הירוק ואני מקווה שהאירוע יהפוך למסורת ירוקה בכל חג. המטרה שלנו היא שבשנים הבאות הפארק יהיה רחב יותר וגדול יותר משמעותית כראוי לתושבי מטרופולין חיפה שיגיעו לכאן ליהנות מהריאה הירוקה הנפלאה שיש לנו כאן".

לקחו חלק בהפקת ההפנינג:
רשות נחל הקישון, אשכול רשויות המפרץ, נמל חיפה, החברה להגנת הטבע, עיריית חיפה, האנטר, גל מיחזור, הנקודה הירוקה, חניתה – אייברי דניסון, עמותה לפיתוח תיירות חיפה, נאו סולאר.

קרדיט צילום: מיכל אגוזי
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות