השב"כ והמשטרה עצרו 2 חשודים מנצרת ובסמת טבעון שהניחו ופוצצו מטען חבלה במשרד הבריאות בנצרת

השב"כ והמשטרה פענחו אירוע הנחת מטען חבלה בלשכת משרד הבריאות בנצרת ונעצרו 2 מתוך 3 האחראים לפיצוץ:  ג'עפר פאח'ורי, בן 20, תושב נצרת עלי כליבאת, בן 23, תושב בסמת טבעון

 

בתאריך 08/11/21 הונח מטען חבלה בכניסה ללשכת משרד הבריאות בעיר נצרת. כתוצאה מהפיצוץ נגרם נזק כבד למבנה.

חקירת האירוע ונסיבותיו הובלה על ידי שירות ביטחון הכללי בשיתוף עם ימ"ר צפון במשטרת ישראל, וזאת נוכח החשד לפיו החבלה במוסד השלטוני בוצעה על רקע פעילות אכיפה של משרד הבריאות ומשטרת ישראל, מתוך כוונה להניא את הרשויות מביצוע פעולות דומות בעתיד.

בפעילות המשותפת של שירות הביטחון הכללי וימ"ר צפון במשטרת ישראל נעצרו לחקירה חשודים בהנחת מטען החבלה:

ג'עפר פאח'ורי, בן 20, תושב נצרת
עלי כליבאת, בן 23, תושב בסמת טבעון

בחקירת השב"כ והמשטרה עלה כי ג'עפר פאח'ורי ועלי כליבאת, יחד עם גורם נוסף, היו מעורבים בהנחת מטען החבלה בכניסה ללשכת משרד הבריאות בנצרת בתאריך 08/11/21.

כתבי אישום נגד ג'עפר פאח'ורי ועלי כליבאת יוגשו היום לבית המשפט המחוזי בנצרת על ידי פרקליטות מחוז צפון.

מהשב"כ נמסר: "שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל רואים בחומרה פגיעה במוסדות השלטון, ימשיכו לפעול בהתאם לסמכות הנתונה להם בחוק וינקטו בכל האמצעים העומדים לרשותם בכדי למצות את בחומרה את הדין על כלל המעורבים".

 

צילום: עמאר אסאדי

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות