עיריית קרית אתא זכתה בתחרות רשויות בתחום אחזקת מקלטים לשנת 2021

במסגרת תחרות רשויות הנערכת מדי שנה על ידי המועצה לישראל יפה ופיקוד העורף, זכתה עיריית באות הצטיינות בקטגוריית "המקלט והמיגון במרחב האזרחי בישראל"

 

במסגרת תחרות רשויות בתחום אחזקת מקלטים ציבוריים הנערכת מדי שנה על ידי המועצה לישראל יפה ופיקוד העורף, זכתה עיריית באות הצטיינות בקטגוריית "המקלט והמיגון במרחב האזרחי בישראל" לשנת 2021

צוות התחרות ציין לשבח את פעילות הרשות בתחום אחזקת המקלטים לרווחת התושבים ואת המודעות לערכי איכות החיים לצד מוכנות לשעת חירום גם בעת שיגרה.

במסגרת תחרות זו אשר מטרתה לעודד את הרשויות המקומיות להגביר ולשפר את פעילותן בתחום אחזקת המקלטים הציבוריים, נבחנו לאורך השנה על ידי המועצה לישראל יפה ונציגי פיקוד העורף מוכנותן של כ- 80 רשויות מכל הארץ, לשעת חירום, באמצעות בדיקה קפדנית של המקלטים הציבוריים הנמצאים בתחום אחריותן, בדגש על בטיחות ונוחות המקלט הציבורי. בתחרות נבדקו הן מקלטים ייעודיים והן מקלטים רב תכליתיים, שהם מקלטים המשמשים את הקהילה למטרות שונות גם בשגרה. המקלטים המשתתפים נבחנים על פי מספר קריטריונים של מוכנות, חזות ותחזוקה הכוללים: חזות פנימית, חזות חיצונית,  מערכות שירותי העזר , מקלטים דו תכליתיים, יוזמות של הרשות המקומית ושת"פ עם פיקוד העורף והיערכות לשעת חירום.

עיריית קרית אתא מונה 58 מקלטים מתוכם 30% רב תכליתיים. גודלם של המקלטים נע בין 50 מ' (אולם אחד) ל- 100 מ' (2 אולמות).

ראש עיריית קרית אתא, יעקב פרץ: "מדובר בפרוייקט בעל ערך לאומי – ביטחוני אשר יש לו השפעה ישירה ומיידית על מצב הביטחון האישי בשעת חרום של התושב."

 

צילום: עיריית קריית אתא

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות