לפני כשבוע נערך טקס חנוכת שני גני חב"ד חדשים בקריית אתא

גן חוכמה וגן דעת, שני גני חב"ד נחנכו בשבוע שעבר ברחוב סמטת יאיר בהשתתפות ראש העיר יעקב פרץ והרב הראשי חיים שלמה דיסקין

בשבוע שעבר נערך טקס חנוכת גני חב"ד – גן חוכמה וגן דעת ברחוב סמטת יאיר בהשתתפות ראש העיר יעקב פרץ, הרב הראשי חיים שלמה דיסקין, חברי מועצת העיר וצוותי מחלקת החינוך.

גודלם של הגנים החדשים שהוקמו השנה הוא: 130 מ"ר והם כוללים מרחב מוגן, חדר פעילות, מטבחון, שירותים, חצר עם מתקני שעשועים חדישים ואיכותיים, מצע דשא והצללה בהתאם לתקנות משרד החינוך.

בשנתיים האחרונות הוקמו עשרות גני ילדים חדשים ברחבי העיר במטרה לתת מענה לתושבי העיר. הגנים החדשים נבנים כמענה לגידול המשמעותי במספר התושבים בעיר על רקע ההתפתחות והבנייה של שכונות ומתחמי מגורים חדשים, הגירת תושבים חדשים, קליטת עלייה ועוד.

יעקב פרץ, ראש עיריית קרית אתא: "עיריית קריית אתא תמשיך להציב בראש סולם העדיפויות את ההשקעה במערך החינוך בכדי שתושבי העיר, ילדיה ותלמידיה ימשיכו ליהנות ממערכת חינוך איכותית, מתוכניות למידה חדשניות ומבתי ספר וגני ילדים מודרניים ומתקדמים".

 

צילום: עיריית קריית אתא

 

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות