העבודות להארכת טיילת שמעון פרס בקריית ביאליק – בעיצומן

העבודות להארכת טיילת שמעון פרס בקריית ביאליק בעיצומן: הטיילת תוארך ב-600 מטרים, מה שיאפשר להולכי הרגל ורוכבי האופניים לחצות את העיר מכיכר רבין עד שכונת ביאליק דרום לאורך המסלול המקסים בחיק הטבע וללא מפגש עם הכבישים

מאז הקמתה של טיילת שמעון פרס (נחל הגדורה) הפך המקום למועדף על תושבי קריית ביאליק והסביבה. בימים אלו נמצאות בעיצומן העבודות להארכת הטיילת, במהלכן יחובר הקטע בין גשר העמקים לנקודה הדרומית ביותר בתחום השיפוט של עיריית קריית ביאליק. הטיילת תוארך ב-600 מטרים מה שיאפשר להולכי הרגל ורוכבי האופניים לחצות את העיר מכיכר רבין עד שכונת ביאליק דרום לאורך המסלול המקסים בחיק הטבע וללא מפגש עם הכבישים.

במהלך העבודות של שלב ג' הוסט במעט מסלולו של נחל הגדורה בכדי ליצור תמונת הנחל הטבעי ולא תעלת מיים כפי שהיה נראה בעבר. לאורך המסלול נבנו טרסות ופינות ישיבה ומרגוע, הותקנה תאורת לדים חסכונית ומודרנית ונבנה מסלול לרוכבי אופניים והולכי רגל מבטון שיאפשר עמידות לאורך זמן לתנועות הקרקע וימנע היווצרות הסדקים.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, סייר במקום יחד עם מהנדס העיר, איגור שמינוביץ, בכדי להתרשם מקרוב מקצב העבודה וקיבל עדכון מנציגי רשות ניקוז נחל קישון האחראים על ביצוע הפרויקט.

ראש העיר אלי דוקורסקי: "טיילת הגדורה היא פינת חמד של ממש המשרתת אלפי צועדים מידי יום הנהנים ממסלול קסום בחיק הטבע. השלב האחרון שכולו יהיה לאורך הנחל עם הצמחייה המרהיבה הוא ללא ספק תוספת נכבדת למסלולי רכיבת אופניים והליכה בעיר".

 

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות