ראש עיריית קריית ביאליק חזר החודש, זו השנה ה-12 לשעת הסיפור שלו עם ילדי כיתות א' בעיר

השנה ה- 12 לפרויקט שעת סיפור עם ראש עיריית קריית ביאליק לילדי כיתות א' יצאה לדרך

החודש החל ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, במיטה המסורת המתקיימת כבר 12 שנים, הקראת סיפור לילדי כיתות א' בעיר.

במסגרת שעת הסיפור השבועית מקריא דוקורסקי את הסיפור "תיבת האושר של דן"  מאת ברק , ספר שבחרו ברוב קולות תושבי קרית ביאליק .

דוקורסקי ביקר בכיתות א' בבתי הספר "הבונים" ו"ביאליק", שוחח עם התלמידים לאחר הקראת הסיפור על מהותו של מושג האושר, ועל גורמיו. בסיום המפגש התבקשו התלמידים להכין את תיבת האושר הכיתתית שתורכב ממה שהם אוהבים, ממה שהם טובים בו ומה גורם להם להעלות חיוך, כאשר הם עצובים.

דוקורסקי: "כשנבחרתי לראשות העיר החלטתי שבכדי לעודד קריאה מגיל צעיר צריך לא רק לדבר על זה אלא גם לעשות מעשה. מדי יום שלישי אני מתחיל את הבוקר בשעת סיפור לילדי כתות א', וזהו הוא היום המהנה ביותר עבורי.  העניין אותו הילדים מביעים, השאלות החכמות והחום שאני מקבל מהם גורמים לי אושר, שמחה וגאווה גדולה במערכת החינוך בעירנו".

 

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות