שחקנים ממועדון פטאנק בקריית ביאליק ייצגו את המדינה באליפות העולם

4 שחקנים ממועדוו הפטנק בקריית ביאליק נבחרו לייצג את ישראל באליפות העולם שתערך בספרד

4 שחקנים ממועדון פטאנק בקריית ביאליק ייצאו החודש לייצג את ישראל באליפות העולם אשר תתקיים בספרד.

גיא עדי ואור חביב ישחקו במסגרת נבחרת הנוער, אליקו אוחנה ואביחי אבוטבול בנבחרת גברים.

גיא עדי , תלמיד כיתב י' באורט קריית ביאליק, משחק מגיל 12, בעבר הגיע להישגים כאלוף ישראל בזוגות ואלוף הליגה בדור הצעיר.

אור חביב, תלמיד כיתה י',  משחק מגיל 8, בעבר הגיע להישגים כאלוף ישראל יחידים, זוגות ואלוף הליגה בדור הצעיר.

אביחי אבוטבול משחק מזה 10 שנים, התחיל את דרכו כאשר היה תלמיד בחטיבת ביניים אפק. בעבר זכה באליפויות ישראל  זוגות ושלשות, אלוף ליגת על, אלוף גביע המדינה עם שחקני המועדון.

אליקו אוחנה משחק מזה 20 שנה, התחיל את דרכו כאשר היה תלמיד בבית הספר צור שלום. בעבר זכה באליפויות ישראל יחידם, זוגות ושלשות, אלוף ליגת על ואלוף גביע המדינה עם שחקני המועדון.

לקראת יציאת השחקנים לאליפות העולם נפגש איתם ראש העיר אלי דוקורסקי. דוקורסקי איחל הצלחה וציין כי פטאנק הפך בשנים האחרונות לענף ספורט פופולארי בקרב התושבים ומביא כבוד לעיר עם מספר רב של זכיות בתחרויות ארציות ובינלאומיות. דוקורסקי הדגיש כי הקמת מגרש הפטאנק החדש ברחוב דרור הביא לחשיפת המשחק בפני הרבים: " כאשר אני חולף על פני המגרש אני צופה בהנאה רבה בשחקנים בגילאים השונים החל מגיל בית ספר יסודי ועד גיל הזהב". דוקורסקי הודה לצוות המלווה את נבחרת הפטאנק: דודו שגיא, כרמלה שלו, יוסי הררי ויובל חביב שעם השנים גם הם הפכו לשחקנים.

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות