רוקדים לגביע: השבוע יתקיים בחיפה Israel Cup Dance 2021 גביע ישראל בריקודים סלונים ולטיניים

לדברי המארגנים "התחרות תהיה "קונצרט" של ריקוד, מוזיקה, צבעים, קולות ושמחת חיים לה אנו זקוקים בתקופה קשה זו של קוביד 19

גביע ישראל בריקודים סלונים – ספורטיביים 2021 "Israel Cup Dance" שיערך בחיפה השבוע, הוא הראשון מתוך סדרת תחרויות שיתקיימו במהלך השנים 2021-22 בהשתתפות ספורטאים מכל הארץ, בקטגוריות: ילדים, בני נוער ומבוגרים.
האירוע מיועד למעריצי תרבות ואומנות הריקוד. המארגנים מבטיחים אירועים ברמה אחת מעל למה שהיה בישראל עד היום. ההפקה מקצועית ואווירה טובה. מופעים מרשימים של רקדנים ו"שואו'" מיוחד, המשלב מחול ברמה גבוהה ומוזיקה ממחזות זמר, סרטים ועוד.
לדברי המארגנים " התחרות תהיה "קונצרט" של ריקוד, מוזיקה, צבעים, קולות ושמחת חיים לה אנו זקוקים בתקופה קשה זו של "קוביד 19". מעבר למוזיקה המופע של הרקדנים והרקדניות כולל תלבושות מושקעות ומפוארות. המופע מתאים לכל המשפחה.
האמרגן והמפיק של האירוע איבגני זסלבסקי, (ג'ניה) מאסטר באלרון אומר "האמוציות ששוררות ותחושת הניצחון – הם חלק בלתי נפרד מהתחרויות בריקודים סלונים". כמות המשתתפים המשוערת ביום התחרות כ- 1,000 משתתפים בני נוער והורים, בכפוף להנחיות והגבלות משרד הבריאות.

ארגון הרקדנים "פאנל ישראלי" לוקח חלק בתחרות עם 10 מועדונים מכל הארץ. ה”פנאל הישראלי” חבר בארגון העולמי WDO, World Dance Organization –. השאיפה בעתיד לקיים תחרות בינלאומית בחיפה יחד עם הארגון העולמי, כאשר משרד הבריאות יאפשר את הכניסה ל תיירים יתקיימו גם תחרויות בינ"ל בישראל.

בחיפה פועלים מספר רב של מועדוני ריקודים: ריקודים סלונים, ריקודים מודרניים, בלט, מחול, וסגנונות נוספים ומגוונים של ריקוד שעיריית חיפה מעודדת ותומכת. בעיר חיפה לוקחים חלק בפעילות ילדים, בני נוער ומבוגרים
Israel Cup Dance הינה התחרות הארצית הראשונה שמערבת לא רק את הספורטאים והוריהם, אלא גם את תושבי חיפה וכלל הציבור בארץ שיבואו ליום התחרות. המארגנים יעלו קמפיין פרסומי שמטרתו להזמין את התושבים לקחת חלק באירוע זה. הפרסום החל ברשתות החברתיות בעברית והן ברוסית אם זה ב Facebook וכן ב Instagram
לאורך כל התחרות יהיו במקום דוכני מזון, דוכנים שונים, אזורי צילום, ויועצים לאורח חיים בריא ורפואה אסתטית .
אודות התחרות: תאריך: 06 נובמבר 2021
מיקום: אוניברסיטת חיפה, בניין המדרגה, אולם הספורט שעות התחרות: 08:00 – 24:00
לפרטים נוספים: יבגני זסלבסקי, מארגן ומפיק
טל: 058-4442823 דוא"ל ladanza.israel@gmail.com

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות