פרויקט “כריך 10” בקריית ביאליק, שמעניק כריכים לילדים ממשפחות בקושי, יקרא על שמו של יעקב בוחבוט ז”ל שיזם אותו

פרויקט "כריך 10" שיזם יעקב בוחבוט ז"ל ממשיך במלוא העוצמה בקריית ביאליק ויוקדש לזכרו. 150 כריכים מחולקים בכל יום במוסדות החינוך בקריית ביאליק

מדי בוקר מחלקים מתנדבי עמותות “נותנים באהבה” ו”לב אוהב” יחד עם עובדי העירייה 150 כריכים בבתי הספר בעיר לתלמידים ממשפחות שידן אינה משגת.  את הפרויקט ששמו “כריך 10”  יזם חבר מועצת העיר, יעקב בוחבוט ז”ל אשר נפטר לאחרונה מהקורונה.

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, אימץ אל ליבו את הפרויקט. “מחסור ומצוקה אצל ילדים מטלטלים אותי”, כתב דוקורסקי בדף הפייסבוק שלו, “כל בוקר אני מתפלל על הילדים של העיר שלנו, שיחוו חוויית הצלחה, שתמיד יהיו בריאים ומאושרים”.

בשיתוף פעולה עם עמותות “נותנים באהבה” ו”לב אוהב” מחלקת קבוצת מתנדבים יחד עם עובדי העירייה, מדי בוקר, בבתי הספר בעיר  150 כריכים לתלמידים ממשפחות שידן אינה משגת.

דוקורסקי נפגש עם מתנדבי המיזם, שבתאי חיימוביץ, מיטל אלגבבלי, מרטה נוטקביץ והתלמידים אליעד אלגרבלי ואיתי מאורר, שמשכימים קום מדי בוקר להכין את הכריכים בבית הידידות בצור שלום.

יחד עם השותפים לפרויקט העניק דוקורסקי למתנדבים תעודות הוקרה ושי צנוע. “בכוונתו להרחיב את המיזם”, ציין ראש העיר. דוקורסקי  הודה לעובדות העירייה, אורה טסמה ושושי ביטון ולחבר מועצת העיר, יוסי חזן, שהצטרף לראש העיר בביקור.

 

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות