פארק חמישי לשחרור כלבים נפתח בקריית ביאליק, בשכונת “גבעת הרקפות”

פארק כלבים חמישי בקריית ביאליק נפתח בשכונת "גבעת הרקפות". הפארק משתרע על שטח של כ-350 מ"ר, מגודר ובעל שערים כפולים על מנת לשמור על ביטחון הכלבים ועוברי האורח

עיריית קריית ביאליק דואגת לא רק לתושביה אלה גם לחבריהם הטובים ביותר ההולכים על ארבע. לאחרונה הוקם הפארק החמישי לשחרור כלבים והפעם בשכונת “גבעת הרקפות” .

הפארק משתרע על שטח של כ – 350 מ”ר, מגודר ובעל שערים כפולים על מנת לשמור על ביטחון הכלבים ועוברי האורח. בתוך שטח הפארק הוקמו מתקנים לאימון כלבים, ברזייה מיוחדת המותאמת לגובה בעלי חיים, מתקן “שקי קקי” ותאורה.

על פי דרישתו של הווטרינר העירוני נבחר מצע המאפשר לשמור על ניקיון השטח. הפארק החדש מצטרף לארבעת הפארקים הנוספים הפועלים בעיר: פארק  לשחרור כלבים בשכונת ביאליק דרום, שני פארקים באזור שכונת סביניה ( ברחוב הערמונים וברחוב דן)  ופארק בשכונת צור שלום בסמוך לפארק אלי כהן.

ראש העיר אלי דוקורסקי: “בכוונת העירייה להקים פארקים לשחרור כלבים בכל שכונות העיר. אצלנו בקריית ביאליק גם בעלי חיים זוכים ליחס ותשומת הלב. חשוב מאוד שאוהבי הכלבים יוכלו לשחרר אותם בבטחה במקומות המיועדים לכך”.

 

בתמונה: פארק שחרור כלבים בגבעת הרקפות. צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות