עיריית קריית ביאליק יחד עם מתפללי בית הכנסת "הדרת קודש" מבצעים פרויקט הרחבה לבית הכנסת הוותיק

בפרויקט משותף לקהילה ולמתפללי בית הכנסת הוותיק "הדרת קודש" בקריית ביאליק, הורחבו מרחבי בית הכנסת: נוסף אולם תפילה בקומה שנייה, מרחב מוגן מרחבי, הוסרו קירות ונפתחו חללים בכדי ליצור אולם לסעודות לאחר שבת חתן, בר מצוה ועוד

בימים אלו מתבצעות עבודות הרחבה בבית הכנסת "הדרת קודש", בית הכנסת הוותיק הנמצא בשדרות בן גוריון בקריית ביאליק.

מדובר בבית הכנסת שנבנה בשנות ה – 50 ושימש את האוכלוסייה האשכנזית של שכונת סביניה. היום פוקדים את בית הכנסת מתפללים מכל העדות.

במסגרת העבודות נוסף אולם תפילה בקומה שנייה בשטח של כ – 60 מ"ר, מרחב מוגן מרחבי בשטח של כ – 12 מ"ר, הוסרו קירות ונפתחו חללים בכדי ליצור אולם לסעודות לאחר שבת חתן, בר  מצוה, אזכרות ואירועים נוספים. במהלך העבודות התבצעו עבודות נגישות והכנה למעלית.

האומדן המתוכנן של העבודות מסתכם בכ – 1.1 מיליון שקלים, כאשר עיריית קריית ביאליק יחד עם מתפללי בית הכנסת גייסו את תקציב הנדרש.

ראש העיר אלי דוקורסקי: "לאחרונה הקמנו שני בתי כנסת חדשים בשכונות הפרפר ונאות אפק. יחד עם זאת אנו מקפידים על שימור ושדרוג בתי הכנסת המשמשים את מתפללי השכונות הוותיקות".

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות