מבצע הניקיון המוגבר בקריית אתא נמשך, עם שטיפת מדרכות במרכז העיר

במסגרת מבצע ניקיון נרחב ברחבי קריית אתא: השבוע מבוצעות עבודות ניקיון נרחבות במרכז העיר הכוללים את שטיפת המדרכות בלחץ, עבודות ניקיון, גיזום וטיפול במפגעים

 

בימים אלה מבצעת עיריית קריית אתא מבצע ניקיון נרחב בכל העיר. במסגרת המבצע חולקה העיר ל- 22 איזורים בהם יתבצע ניקיון ממוקד ויסודי בהתאם לתוכנית עבודה מסודרת הכוללת שטיפת מדרכות, ניקיון, גיזום, פינוי אשפה וגזם, טיפול במפגעים וניקיון הפארקים, מגרשי המשחקים והגינות הציבוריות.

השבוע מבוצעות עבודות ניקיון נרחבות במרכז העיר הכוללים את שטיפת המדרכות בלחץ, עבודות ניקיון, גיזום וטיפול במפגעים כאשר בהמשך יבוצעו עבודות בשכונות נוספות בהתאם לתכנית העבודה.

במקביל נערך פיקוח מוגבר ע"י פקחי העירייה במטרה לאכוף את החוק העירוני בנושא גזם, פסולת ובעלי חיים. המבצע הינו חלק מתכנית העבודה לשיפור חזות העיר, להעלאת מודעות הציבור לנושא ולשמירה על איכות החיים בעיר.

העירייה מבקשת את עזרת הציבור, בשמירה על ניקיון העיר. תושבי העיר מתבקשים לא להשאיר אשפה חשופה ליד הפחים בכדי למנוע את פיזורה בסביבת הפח על ידי בעלי חיים או כל סיבה אחרת  ולהימנע מהוצאת גרוטאות וגזם שלא בימי הפינוי הקבועים.

תושבים הנתקלים במפגע במרחב הציבורי- מוזמנים לפנות 24 שעות ביממה למוקד העירוני בטלפון 109 או 04-8478058 או בהודעה בוואצאפ 0523744109 או במייל דרך האתר  העירוני.

 

צילום: עיריית קריית אתא

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות