461 בוגרי כיתה י”ב בביה”ס “רוגוזין” בקריית אתא ציינו את סיום לימודיהם

בטקס שנערך במעמד עיריית קריית אתא, ציינו 461 בוגרי כיתה י"ב בביה"ס רוגוזין את סיום לימודיהם. בטקס הסיום חולקו תעודות ופרסים ל- 178 מצטייני המחזור

השבוע (יום א’) נערך בחטיבה העליונה “רוגוזין” טקס סיום חגיגי בו ציינו 461 בוגרי כיתות י”ב את סיום חוק לימודיהם. הטקס נערך במעמד ראש העיר, יעקב פרץ, חברי מועצת העיר ביניהם מחזיקת תיק החינוך עו”ד עטרה מירב ברגר, מנכ”לית רוגוזין, ברוריה הספל, נציגי ועד ההורים, מפקחי משרד החינוך, הורים ותלמידים.

הטקס כלל הופעות של התלמידים, ברכות ונאומים וכן חלוקת פרסי הצטיינות ל- 178 התלמידים המצטיינים של מחזור ס”ה.

ברוריה הספל, מנכ”לית רוגוזין הודתה לצוות החינוכי של בית הספר, לראש העיר ולעירייה על ההשקעה האדירה בחינוך. לדבריה:” ביה”ס רוגוזין נחשב כיום למוסד חינוכי מוביל, הזוכה להישגים חינוכיים משמעותיים וקוטף פרסי הצטיינות מחוזיים, ארציים ובינלאומיים. שיעור הזכאים לתעודת בגרות הוא בין הגבוהים בארץ מבין בתי הספר הגדולים, אולם מעל לכל אנו עדים לעלייה דרמטית במעורבות החברתית ובשיעורי הגיוס הגבוהים בקרב התלמידים הנובעים מתרבות מצוינות בית ספרית ומעורבות והשקעה אינסופית של עיריית קרית אתא ושל של כלל הגורמים השותפים.”

הספל מסיימת השנה את תפקידה כמנכ”לית רוגוזין ונבחרה לשמש כמנהלת אגף החינוך העירוני. ראש העיר יעקב פרץ הודה לברוריה הספל על המסירות, ההשקעה ועל חלקה הגדול בהצלחת התלמידים ובית הספר ואיחל לה הצלחה בהמשך הדרך. לדבריו:” ברוריה היתה חלק מתהליך השינוי המופלא שהתחולל בבית הספר עד להפיכתו למוסד חינוכי מוביל ובעל שם במדינת ישראל”.

בהמשך בירך ראש העיר את הבוגרים ואמר: “ילדי העיר הם הדבר היקר והחשוב מכל וככאלה הם זוכים למרבית המשאבים העירוניים המופנים מדי שנה לטובת הקטנת מספר התלמידים בכיתה, הפעלת תכניות לימוד ייחודיות, מתן שעות הוראה וציוד מתקדם ולא בכדי מערכת החינוך שלנו נחשבת כאחת ממערכות החינוך הטובות בארץ. הקורונה תפסה את הבוגרים לקראת הישורת האחרונה והמכרעת של כניסה לתקופת מבחני הבגרות והם הוכיחו נחישות ואחריות וצלחו את המבחן החשוב ביותר- התמודדות עם שינויים והתאמה למציאות המאתגרת. כולנו אוהבים, גאים ומאחלים לכם הצלחה בהמשך דרככם. קרית אתא תמיד תיהיה הבית שלכם”.

 

צילומים: עיריית ק. אתא

 

 

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות