טקס מרגש של חלוקת תעודות ל-64 תושבי קריית אתא, בכל הגילאים, שהשלימו את לימודיהם במכללת אתא ואף סיימו בציונים גבוהים

64 תלמידים מתושבי קריית אתא, בכל הגילאים, המשלימים את לימודיהם במכללת קריית אתא סיימו עם ממוצע ציונים גבוה

בשבוע שעבר התקיים במכללת אתא טקס חלוקת תעודות ל- 64 תושבי קריית אתא, בכל הגילאים, המשלימים את השכלתם במסגרת התוכנית להשלמת לימודים לתעודת גמר תיכונית  שמפעילה המכללה.  הלומדים סיימו את לימודיהם בהישגים מרשימים. הטקס נערך במעמד נציגי משרד החינוך וכלל חלוקת תעודות למשתתפים.

תוכנית הלימודים הייחודית במכללה מאפשרת גם לאוכלוסיות חלשות מבחינה סוציו-אקונומית להשתלב במעגל הלומדים ולאפשר שוויון הזדמנויות. בכיתות ניתן למצוא מגוון רחב של תושבים- מבוגרים וצעירים, דתיים וחילוניים, ותיקים ועולים כאשר המשותף לכולם הוא הרצון להתקדם ולשפר את איכות חייהם.

מכללת אתא הינה המכללה העירונית של קרית אתא המשרתת את תושבי העיר, כמו גם את אוכלוסיית היישובים הסמוכים. המכללה פועלת בתחום השכלת המבוגרים, בפיקוח משרד החינוך, התרבות והספורט – האגף לחינוך מבוגרים וכן בקורסי הכשרה בפיקוח משרד הת.מ.ת. המכללה הינה מרכז לימודי לאוכלוסייה הבוגרת (מגיל 18 ואילך), המעודדת תושבים להשלים פערי למידה בתחום השכלת היסוד 10,11,12 שנות לימוד – לתעודת גמר תיכונית (ת.ג.ת.), כמו גם השלמת בגרויות – כל 21 יחידות לימוד החובה והבחירה. תוכנית “עד הלום” מאפשרת השלמת השכלה למעוטי יכולת ללא עלות.

אורה קורן, מנהלת מכללת קרית אתא: “מכללת קרית אתא שמה דגש על עידוד צעירים ומינופם לקראת עתיד לימודי ותעסוקתי מאתגר ומספק. המכללה שמה דגש על יחס אישי, שילוב בעלי מוגבלויות, ותגבור הלומדים בשעות לימוד פרטניות מעל לממוצע המחייב על פי משרד החינוך”.

 

צילום: עיריית קריית אתא

 

????????????????????????????????????
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות