עיריית קריית אתא פתחה השבוע מתחם חיסונים לילי מיוחד לצעירי העיר

השבוע נפתח מתחם חיסונים לילי מיוחד בקריית אתא שמיועד לצעירים בגילאי 16 ומעלה במטרה לעודד את שיעור ההתחסנות בקרב הדור הצעיר יותר

במטרה לעודד את שיעור המתחסנים בעיר, בעיקר בקרב הדור הצעיר, פועלת עיריית קריית אתא בנושא ההסברה והעלאת המודעות לנושא ההתחסנות.

העירייה פועלת לעידוד ההתחסנות בקרב עובדי העירייה ורשת המתנסים כאשר ראש העיר מקיים שיחות אישיות עם הצוותים החינוכיים תוף שיתוף פעולה עם מנהלי בתי הספר, משרד החינוך, משרד הבריאות ופיקוד העורף.

עובדים אשר לא יתחסנו, לרבות עובדי מערכת החינוך, יאלצו להציג בדיקות תכופות המעידות שאינם חולים.

במקביל פועלת העירייה להנגשת החיסונים לכל תושבי העיר ולאחר פתיחת מתחמי החיסונים בקניון שער הצפון, יפתח השבוע מתחם חיסונים לילי מיוחד לצעירים בגילאי 16 ומעלה במטרה לעודד את שיעור ההתחסנות בקרב הדור הצעיר יותר.

המתחם יפעל במרכז הנוער העירוני ביום ג’ (23.2) בין השעות 17:00-22:00 ויכלול עמדת DJ, צילומי מגנטים והפתעות לכל מי שיגיע להתחסן. למתחם ניתן להגיע ללא תיאום מראש והוא מיועד לחברי כל קופות החולים. בני נוער מגיל 18 ומטה מחויבים באישור הורים.

ראש העיר יעקב פרץ: “אני קורא לאלה מביניכם שעדיין לא התחסנו ללכת ולהתחסן. אם ידוע לכם על מכר או קרוב משפחה שטרם התחסנו עודדו אותם לצאת ולהתחסן בהקדם האפשרי כדי שנוכל להחזיר את חיי המסחר, התרבות ובעיקר את השגרה לחיי היום-יום שלנו.

“מדי יום אנו פועלים במשותף עם נציגי משרד הבריאות ופיקוד העורף בכדי לנטר את רמת התחלואה וקצב ההתפשטות בעיר וכן כדי לעמוד מקרוב אחר התקדמות מבצע החיסונים הארצי- שהוא המפתח המרכזי בשמירה על בריאות הציבור. פעלנו, בשיתוף עם קופות החולים לפתיחת מרכזי חיסונים נגישים ומרווחים לתושבי העיר ואנו נמשיך להנגיש את החיסונים לקהלים נוספים.”

 

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות