בקריית ביאליק סיכמו שת”פ עם המשטרה למיגור תופעת הנפצים. נערים וילדים שצולמו במצלמות האבטחה בעיר עם נפצים יזומנו למשטרה עם הוריהם

ראש עיריית קריית ביאליק ומפקד משטרת זבולון סיכמו על פעולות למיגור תופעת הנפצים. דוקורסקי: "אני רואה בנפצים משחק באש שמסכן את כלל הציבור"

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, נפגש עם מפקד תחנת זבולון נצ”מ ניר יונה בכדי לדון בפעולות משותפות של משטרת ישראל ועיריית קריית ביאליק למניעת שימוש בנפצים, במיוחד בסמוך לחג פורים. הפעלת נפצים על ידי ילדים ובני נוער גורמת לבהלה והפרעה לציבור.

בפגישה סיכמו ראש העיר ומפקד התחנה על הפעולות בהן ינקטו למיגור התופעה המסוכנת. במסגרת מדיניות זו פשטה המשטרה לפני מספר ימים על חנות במרכז המסחרי סביניה ותפסה במקום זיקוקים ונפצים.

את המידע על שימוש וסחר בצעצועים מסוכנים העבירו למוקד העירוני תושבים אכפתיים. בחנות נתפסו עשרות חבילות של הנפצים. בעל העסק זומן לחקירה בתחנת משטרת זבולון וכעת החקירה נמשכת. במקביל יזומן בעל העסק לשימוע בעירייה על מנת להחליט האם להוציא לעסק צו סגירה מנהלי. בנוסף לאירוע תפיסת נפצים, קיבל המוקד העירוני תיעוד מצולם של בני הנוער המפעילים את הנפצים בפארק בעיר. התלמידים זוהו ובגמר הסגר יזומנו יחד עם הוריהם לוועדת משמעת עירונית.

ראש העיר אלי דוקורסקי: “הנפצים הם משחק באש שמסכן את כלל הציבור. משטרת ישראל מתייחסת לשימוש בנפצים כשימוש באמצעי לחימה. לא נסבול את הבהלה וההפרעה לציבור שגורמים הנפצים. אני פונה לציבור לדווח על העסקים המוכרים את המשחק המסוכן ועל אלו שמפעילים אותו”.

 

בתמונה: ראש העיר אלי דוקורסקי עם מפקד תחנת זבולון נצ”מ ניר יונה. צילום: קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות