גם בתקופת הקורונה עיריית קריית ביאליק דואגת לחתולי הרחוב, עם הוספת עוד עמדות האכלה בעיר

עיריית קריית ביאליק הוסיפה עוד עמדות מוסדרות, ברחבי העיר, להאכלת חתולי רחוב ודואגת לרכישת מזון

עיריית קריית ביאליק דואגת גם “לתושבי” העיר ההולכים על ארבע. בתקופת הקורונה דאגה הרשות לרכוש מזון לחתולי הרחוב ובאמצעות המתנדבים לחלק אותו בעמדות האכלה. מאכילי חתולים רבים שהו בבידוד ועקב כך החליטה העירייה להאכיל את החתולים במקומות בהם החתולים רגילים לקבל את מזונם.

לפני משבר הקורונה התקינה העירייה בחמישה מקומות בעיר מתקני האכלה לחתולים בכדי לשמור על ניקיון ואסתטיות ולהסדיר את הנושא. לצורך כך פוזרו מתקני האכלה מיוחדים בפארק סביון, במרכז צבר, בשדרות ירושלים, ברחוב עמקים ובשביל בגין בגבעת הרקפות.

לאחרונה הוסיפה העירייה שישה מתקנים נוספים ברחוב אהוד מנור בשכונת נאות אפק, בפינת הרחובות התל וחוגלה, ברחוב העלייה בצור שלום, בפינת רחוב קרן היסוד וסמטת אשר, בשדרות בן גוריון פינת רחוב הגפן ובהצטלבות הרחובות אקליפטוס וז’בוטינסקי. בהמשך יותקנו 4 עמדות האכלה נוספות.

ראש העיר אלי דוקורסקי: “הסדרנו את נושא האכלת חתולי הרחוב שבעבר לעיתים עורר מחלוקות בקרב התושבים. העמדות היפות והאסתטיות בהן מתבצעת האכלה מסייעות לווטרינר העירוני לעקוב אחר אוכלוסיית חתולי הרחוב ולבצע בהם סירוסים ועיקורים. העמדות הנוספות שפיזרנו בשכונות יעזרו לשמור על סדר וניקיון תוך דאגה לבעלי החיים”.

 

בתמונה: פינת האכלה ובהצטלבות הרחובות אקליפטוס וז’בוטינסקי. צילום: עיריית ק. ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות