בקריית אתא: העירייה ומרכז הנוער מפעילים פרויקט מרגש- “שכנות טובה” -בו מאמצים בני נוער קשישים בודדים

המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית קריית אתא, בשיתוף עם בני הנוער ממרכז הנוער העירוני מפעילים פרויקט "שכנות טובה", בומאמצים בני הנוער קשישים בעיר להפגת הבדידות, למתן תמיכה נפשית, סיוע בתרופות ובמזון ועוד

 

“שכנות טובה” הינו מיזם רב דורי חדש של המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית קריית אתא, בשיתוף עם בני הנוער ממרכז הנוער העירוני למען אוכלוסיית האזרחים הוותיקים בעיר.

במסגרת הפרויקט מאמצים בני הנוער קשישים בעיר להפגת הבדידות, למתן תמיכה נפשית, סיוע בתרופות ובמזון, יצירת פעילויות חווייתיות משותפות וחיזוק הקשרים הבין-דוריים בקהילה.

המיזם מאפשר ליצור מעטפת לקהילת האזרחים הוותיקים ולחזק את תחושת המעורבות והערבות ההדדית של תושבי העיר במיוחד בתקופה זו.

מהמחלקה לשירותים חברתיים נמסר: “אנו נמצאים בעיצומה של תקופה מאתגרת ולא פשוטה, ששינתה את אורחות חיינו ומחייבת את האזרחים הוותיקים לשהייה בבתיהם על מנת לשמור על בריאותם. תופעת הבדידות בגיל השלישי התעצמה כאשר פרוייקט זה הינו נדבך נוסף של פעילות העירייה למען אוכלוסיות נזקקות במסגרת המאבק הכלל ארצי והמאבק העירוני בהמשך התפשטות נגיף הקורונה בישראל.

תושבות ותושבים המעוניינים לקחת חלק בפרויקט מוזמנים לפנות למייל:

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות