מה הקשר בין הקראת הסיפור היומית של ראש עיריית קריית ביאליק לילדי כיתות א', לבין סיר מרק ירקות?

מסיפור למרק: איך הקראת סיפור "הענק בישל מרק" של ראש עיריית קריית ביאליק לתלמידי כיתה א' בביה"ס נעורים הפכה לבישול מרק במשפחות ובתי התלמידים?

כידוע, ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, מקריא במשך 12 השנים האחרונות סיפורי ילדים לתלמידי כיתות א' בקריית ביאליק, במסגרת שעת סיפור. גם בתקופת הקורונה המשיך דוקורסקי במסורת המבורכת ונפגש עם התלמידים בצורה מקוונת בפייסבוק וביוטיוב, כאשר הקראת הסיפור משודרת מדי בוקר מיום ראשון עד יום חמישי.

כיתה א'-2 בבית הספר "נעורים" למדה מרחוק על מילים מחוברת הלמידה כגון: ענק, יער, מערה ועוד. באותו זמן ממש שידר דוקורסקי את הקראת הסיפור בשם "הענק בישל מרק". התלמידים והמורה צפו בהקראת הסיפור ושוחחו על ערכים חשובים של כבוד, נתינה, קבלת השונה ועזרה לזולת. בסיום השיעור התלמידים בישלו עם הוריהם מרק חם וטעים.

דוקורסקי: "אין שמח ממני ששעת הסיפור היומית בימי הסגר הפכה ללמידה משמעותית עבור ילדי קריית ביאליק, לפעילות מעשירה, מהנה וטעימה".

 

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות