שנה שנייה ברציפות, עיריית קריית ביאליק מציעה לתושבים קורס פסיכומטרי בעלות סמלית של 500 שקל בלבד

קריית ביאליק עם הפנים לעתיד: בפעם השנייה יוצא לדרך קורס הכנה לפסיכומטרי ב-500 שקל לצעירי העיר. ראש העיר אלי דוקורסקי: "לאחר הצלחת המחזור הראשון ולאור הביקוש הגדול, החלטנו להעמיד לתושבי העיר קורס הכנה לפסיכומטרי נוסף"

עיריית קריית ביאליק יצאה בפעם השניה בפרסום נרחב של מיזם חברתי המציע קורס הכנה לפסיכומטרי לתושבי העיר במחיר סמלי של 500 שקל. לפני מספר שבועות הסתיים המחזור הראשון של הקורס אותו סיימו כ- 30 משתתפים וניגשו בסוף דצמבר למבחן פסיכומטרי המאפשר את כניסתם למוסדות להשכלה גבוהה.

כידוע, בימינו תעודת בגרות שהייתה פעם תנאי סף לקבלה למקום עבודה כבר אינה מספקת, רף הדרישות במקומות עבודה רבים עלה ומצריך תואר ראשון לפחות.

בכדי להתקבל ללימודים הגבוהים, נדרשים המועמדים לעבור מבחן פסיכומטרי, מבחן ייעודי הבודק את הכישורים והמיומנויות של המועמדים. בכדי לעמוד בהצלחה במבחן זה יש להתכונן היטב לסגנון השאלות המצריכות מענה בזמן מוגבל. קורסי הכנה לפסיכומטרי שהפכו לפופולריים בקרב הצעירים בעשורים האחרונים עולים כ- 10,000 שקל. בכדי לאפשר שוויון הזדמנויות החליטה עיריית קריית ביאליק לאפשר את הסיוע בהכנה למבחן פסיכומטרי גם לאלו שידם אינה משגת. עיריית ביאליק מציעה השתתפות בקורס הכנה לפסיכומטרי בעלות סמלית של 500 שקל בלבד, כאשר הרשות המקומית ומפעל הפיס מסבסדים את שאר עלות הקורס.

המחזור השני של הקורס יפתח ב-14 לינואר במתכונת של למידה מרחוק באמצעות הזום. הלימודים יימשכו כ-3 חודשים ויכללו לימוד פרונטלי, מבחני סימולציה ומרתון לחיזוק ותרגול החומר הנלמד.

ראש העיר, אלי דוקורסקי: “בכוונתנו לתת הזדמנות שווה לכל בנות ובני העיר ולאפשר להם להגיע לספסל הלימודים באקדמיה אשר במקרים רבים קובע את עתידם”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות