קריית ביאליק תהיה העיר הראשונה בה יאסר שימוש בכלים חד פעמיים ברחבי פארקים וגינות, למען שימור הסביבה

קריית ביאליק היא העירייה הראשונה בישראל שתאסור שימוש בכלים חד פעמיים בפארקים ובפינות הפיקניק בעיר, כך אישרה מועצת העיר חוק עזר עירוני

מועצת עיריית קריית היאליק אישרה פה אחד חוק עזר עירוני, שיאסור שימוש בכלים חד פעמיים בפארקים ובפינות הפיקניק בעיר. המטרה למנוע פגיעה בסביבה ואת הזוהמה שמותירים מבלים שמשאירים כלים חד פעמיים במרחב הציבורי.
קריית ביאליק תהיה העירייה הראשונה שמחוקקת חוק עזר מהפכני זה.
ליישום החוק העירייה תכשיר עמדות שטיפת כלים. בנוסף תתקיים פעילות הסברה נרחבת להטמעת השינוי הסביבתי ויוצבו שלטי הדרכה בפארקים בהם יותר קיום פיקניקים.
חוק העזר ייכנס לתוקף לאחר חתימתם עליו של שר הפנים והשרה להגנת הסביבה.
ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, אמר: “כפי שחינכנו את הילדים לא לקטוף את פרחי הבר וכפי שהילדים מביאים לגן ולבית הספר את ארוחת הבוקר בכלי רב פעמי, כך נטמיע את השימוש בכלים הרב פעמיים בכל המרחב הציבורי.”

 

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות