פקד רמי מזרחי מונה למפקד השיטור העירוני החדש בקריית אתא. עכשיו מחכים שתוקם תחנת משטרה בעיר

פקד רמי מזרחי מונה לתפקיד מפקד השיטור העירוני בקריית אתא והוא מחליף את מפקד השיטור היוצא- פקד ליאור חן. ראש עיריית קריית אתא ביקש במעמד חילוף המפקדים להקים תחנת משטרה בעיר

 

בעקבות חילופי המפקדים בנקודת השיטור העירוני בקריית אתא, התקיימה בשבוע שעבר פגישת עבודה בין ראש העיר יעקב פרץ למפקד השיטור החדש- פקד רמי מזרחי, מפקד השיטור היוצא- פקד ליאור חן ומת”ח זבולון נצ”מ ניר יונה.
בפגישה נערכה סקירה של פעילויות האכיפה בעיר בהתאם ליעדים ולמטרות שנקבעו על ידי ראש העיר תוך שימת דגש על התמודדות עם התפשטות נגיף הקורונה. כמו כן ציין ראש העיר את חשיבותה של הקמת תחנת משטרה בעיר.
מערך השיטור העירוני בקריית אתא הפך תוך זמן קצר למודל עבור רשויות אחרות כאשר על פי נתוני המשטרה קיימת ירידה משמעותית בהיקף העבירות ובמדדי הפשיעה בעיר הודות לשיתוף פעולה פורה עם בין המשטרה לרשות המאפשר מתן מענה מיידי לאירועים שונים בעיר. לדברי ראש העיר יעקב פרץ ציין במפגש: “מודל השיטור העירוני מוכיח את עצמו בכל שנה מחדש ויצר מהפך אמיתי בעיר שהביא לעלייה בתחושת הביטחון האישי של התושבים”.
ראש העיר יעקב פרץ בירך את המפקד החדש, העניק אות הוקרה למפקד היוצא והודה לו על פועלו ותרומתו הרבה לעיר קרית אתא ולתושביה. פקד ליאור חן שימש כמפקד תחנת השיטור בעיר במשך 4 שנים והיה חלק ממקימי מערך השיטור העירוני המחודש בעיר.
המפקד החדש הנכנס לתפקידו- פקד רמי מזרחי, בן 35, נשוי +1 משרת במשטרה מזה 20 שנה בתפקידים שונים כאשר בשלוש השנים האחרונות שימש כמפקד השיטור בקריית ים.

 

צילומים: עיריית קריית אתא

  ????????????????????????????????????
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות