עיריית קריית ביאליק הציבה עמדת שירות תיקון אופניים מיוחדת בטיילת שמעון פרס והכל בחינם

עשרות רבות של רוכבי האופניים המטיילים מדי יום בטיילת פרס בקריית ביאליק, יוכלו ליהנות מעמדת תיקון אופניים מיוחדת שהוצבה במקום. בעמדה: מברגים, מפתחות כוכב, מפתחות אלן, מפתחות פתוחים, מפתח שוודי, כפות חליצה ומשאבת אוויר לניפוח גלגלים חינם אין כסף

עיריית קריית ביאליק הציבה לאחרונה עמדת שירות לרוכבי אופניים בטיילת שמעון פרס בסמוך למתחם פארק הנינג’ה החדש. העמדה מאפשרת לרוכבים לבצע תיקון האופניים במידת הצורך והיא כוללת מברגים, מפתחות כוכב, מפתחות אלן, מפתחות פתוחים, מפתח שוודי, כפות חליצה ומשאבת אוויר לניפוח גלגלים חינם אין כסף.

טיילת שמעון פרס (טיילת הגדורה) זכתה להצלחה מסחררת מרגע הקמתה. מדי יום, לאורך כל היום, נצפים אלפי תושבים מקריית ביאליק ומחוצה לה, צועדים ורוכבים. הטיילת שמתחילה בכיכר רבין-אצ”ל בצפון ומסתיימת כעת ברחוב העמקים תמשיך עד אורט קריית ביאליק בדרום העיר והיא כוללת שבילים לרוכבי אופניים והולכי רגל לאורך נחל הגדורה.

עם השלמת בניית הגשר להולכי רגל ורוכבי אופניים מעל רחוב העמקים התאפשר חיבור של שכונת ביאליק דרום לחלקה הצפוני של הטיילת ובימים אלו מתבצעות העבודות של השלב הסופי של פרויקט נחל הגדורה. הטיילת מאפשרת להולכי רגל ורוכבי אופניים לחצות את הטיילת לכל אורכה מבלי לעבור כבישים בדרך. תלמידי אורט ביאליק יוכלו להגיע מדי בוקר לבית הספר בבטחה ובקלות  כך שעמדת תיקון אופניים היא תוספת נכבדת לשירות שניתן לרוכבים.

ראש  העיר אלי דוקורסקי: “טיילת שמעון פרס היא אחד מסיפורי ההצלחה הגדולים יותר של העיר ושלי כמי שהקים אותה. אין הנאה רבה יותר מלראות מידי יום את אלפי הצועדים ורוכבי האופניים. זהו עוד שירות המוענק באהבה לתושבי העיר. בהמשך נבחן הוספת מתקנים כאלה בשבילי רכיבה נוספים בעיר”.

 

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות