קורונה קריית אתא: העירייה מעמידה עוד עמדות בדיקה בעיר, ללא הפניית רופא, כדי להשאיר את רמת התחלואה נמוכה

נמשכת פעילות אכיפה, מניעה והסברה בנושא הקורונה בקריית אתא. עמדות בדיקת קורונה הועמדו לרשות התושבים בבית הספר גיבורי עציון

פעילות ההסברה, האכיפה והמניעה של התפשטות הנגיף הקורונה נמשכת בקריית אתא במטרה לעצור את שרשרת ההדבקה ולהמשיך ולהוריד את מספר הנדבקים בעיר.
במסגרת הפעילות מתבצעות ישיבות היערכות יומיות ונמשך שיתוף הפעולה ההדוק של הפיקוח והשיטור העירוניים עם פיקוד העורף בהפעלת יחידות סיור הפועלות במקומות מרכזיים, בגני המשחקים ובבתי עסק בעיר. לאור ההקלות בסגר ופתיחת חנויות הרחוב, מוודאים צוותי הפיקוח, השיטור והסיירות את השמירה על ההנחיות במרחב הציבורי.
ביום רביעי 25.11 הועמדו לרשות התושבים עמדות בדיקת קורונה בין השעות 13:00-19:00 בבית הספר גיבורי עציון ברחוב הרב מיימון. הבדיקות הינן ללא עלות, אין צורך בתיאום מראש, אין צורך בהפניה מקופת החולים ואין חובת בידוד לאחר הבדיקה.
לדברי ראש העיר, יעקב פרץ: “אנו ממשיכים בהיערכות וגם במהלך השבוע המשכנו לקיים ישיבות עבודה מול נציגי משרד הבריאות, פיקוד העורף וכוחות החירום וההצלה תוך ניטור של התחלואה בעיר לבלימת התפשטות הנגיף. חשיבות משמעותית יש גם לבלימת שרשראות הדבקה במקרים של גילוי תחלואה ולכן בשיתוף עם פיקוד העורף, משרד הבריאות ומד”א נעמיד גם השבוע עמדות לבדיקת קורונה ללא הפניית רופא לתושבי העיר. קיימת חשיבות רבה לאיתור תחלואה, במיוחד של חולים א-סימפטומטיים אשר עשויים להרחיב את התחלואה בעיר.”

 

צילום: עיריית קריית אתא

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות