עיריית קריית אתא וביה”ח “בני ציון” יבחנו דרכי שיתוף פעולה לרווחת התושבים בעיר

מנכ"ל המרכז הרפואי "בני ציון" נפגש השבוע עם ראש עיריית קריית אתא, יעקב פרץ. השניים סיכמו על הקמת צוות מיוחד שייבחן את שיתוף הפעולה בין העירייה לבין המרכז הרפואי

המרכז הרפואי בני ציון ועיריית קריית אתא יחלו בבחינת דרכים לשיתוף פעולה. מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון, ד”ר אוהד הוכמן, התארח בתחילת השבוע אצל ראש עיריית קריית אתא, יעקב פרץ, וציין בפניו במהלך הפגישה: “אני רואה חשיבות רבה בשיתוף פעולה בין בית החולים לבין העירייה, לאור תפיסתי כי בית חולים צריך להיות מעורב בקהילה ובמערכת הבריאות בכללה, כאשר מעורבות בקהילה כוללת בין היתר מעורבות במערכת החינוך בעיר – חינוך לבריאות, לתזונה, פעילות גופנית ואורח חיים בריא ועוד לצד, עזרה ושותפות במאבק בתחלואה בקורונה”. ראש העיר הביע את נכונותו לבחינת שיתוף הפעולה ושיבח את הצוותים הרפואיים והעובדים בבית החולים.
מנכ”ל המרכז הרפואי בני ציון, ד”ר אוהד הוכמן, הציג בפני ראש העיר קריית אתא יעקב פרץ את פעילות המרכז הרפואי במחלקות בית החולים בכלל ובמחלקת הקורונה בפרט ואף סקר בפניו את תנופת הבנייה שבה מצוי המרכז הרפואי הכוללת בתוכה בניית חדר מיון ומחלקת אשפוז ממוגנים, שיפוץ מחלקות בבית החולים, בניית חדרי לידה חדשים ועוד.
ראש העיר, יעקב פרץ, הודה לד”ר הוכמן על הביקור והנכונות לשתף פעולה עם העירייה לרווחת תושבי העיר.
״שוחחנו ארוכות על דרכי ההתמודדות מול נגיף הקורונה בהיבט של רפואה קהילתית ומניעת התפשטות הנגיף עד לחיסון האוכלוסייה״, אמר ראש העיר, יעקב פרץ: ״שיתופי פעולה בין הרשויות המקומיות לבתי החולים מביאים לשיתופי ידע לפרויקטים קהילתיים שהם בעיקר לרווחת התושבים. אנו מצויים בתקופה לא קלה בה אנו נדרשים לגלות זהירות ואחריות על מנת לאפשר את פתיחת הכלכלה ומערכות החינוך לצד מניעת התפשטות הנגיף״.
מנכ”ל המרכז הרפואי וראש העיר קריית אתא, סיכמו על הקמת צוות מיוחד שייבחן את שיתוף הפעולה בין העירייה לבין המרכז הרפואי בני ציון.

 

צילום: עיריית קריית אתא

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות