עלייה גדולה באחוז הזכאים לבגרות באורט קריית ביאליק עם 91.4 אחוז וגם עלייה בבגרויות עם 5 יחידות מתמטיקה ואנגלית

עליה מרשימה בזכאות לבגרות בקריית ביאליק: 91.4 אחוז זכאים לתעודת בגרות בשנת תשע"ט באורט קריית ביאליק

מערכת החינוך בקרית ביאליק ממשיכה לצעוד קדימה ולקטוף הצלחות. על פי נתוני משרד החינוך חלה עליה משמעותית באחוז הזכאות לתעודת הבגרות באורט קריית ביאליק והיא עומדת על 91.4 אחוז, כאשר אחוז הניגשים לבגרות בשנת תשע"ט עמד על 97.2 אחוז.

משרד החינוך צופה שגם בשנים הבאות אחוז הזכאים לבגרות יעמוד על מעל ל-90 אחוז, נתון המעיד על קיומם של תהליכי עבודה פדגוגית מקצועית וסדורה. גם בנושא בגרות מצטיינים בית הספר אורט קירית ביאליק מוביל.

11.4 אחוז סיימו את בית הספר עם בגרות בהצטיינות. אחוז גבוה זה הינו תוצר של השקעת בית הספר בהכוונת התלמידים ללמוד מתמטיקה ברמה של 4 או 5 יחדות לימוד, אנגלית ברמה של 5 לימוד ולקיים פעילות חברתית התורמת לקהילה.

אחוז מסיימי 5 יחידות לימוד במתמטיקה עמד על 19.7% ואחוז לומדי 5 יחידות אנגלית עמד על 55.7% . בית הספר צופה שבשנים הבאות יגדל מספר התלמידים הלומדים אנגלית ברמה של 5 יחידות לימוד . מדובר במגמה חיובית המבטאת השקעה רבה של בית הספר והבנת החשיבות של לימודי אנגלית בעולם הגלובלי.

גם בתחום לימודי המדעים בית הספר אורט קריאת ביאליק נמצא בחוד החנית עם 25.5% שבוחרים ללמוד פיזיקה ברמה של 5 יחדות לימוד.84.4% מתלמדי בית הספר סיימו את המגמות הטכנולוגיות. מדובר בנתון מרשים ביותר, כאשר רק 61.6% מתלמדי מחוז חיפה בוחרים ללמוד את המגמות הטכנולוגיות.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, אמר בסיפוק: "אני גאה בהישגים הלימודיים של תלמידי קריית ביאליק ומודה למנהל בית ספר אורט קריאת ביאליק רמי פורט, להנהלת בית הספר ולצוות המורים על השקעתם והצלחתם המרשימה בפיתוח תהליכים פדגוגיים, בניית סביבות לימוד תומכות ובניית אקלים בית ספרי שמזמין למידה משמעותית".

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות