תוך חודש ימים יוקמו 2 גני ילדים חדשים ברחוב סמטת יאיר בקריית אתא. כל גן יקלוט עד 35 ילדים

עריית קריית אתא מקימה 2 גני ילדים חדשים ברחוב סמטת יאיר. עלות הפרויקט: כ- 2 מיליון שקל. כל מבנה בגודל 250 מ"ר, כאשר כל מבנה יהיה ערוך לקלוט 35 ילדים בכל גן

עריית קריית אתא מקימה 2 גני ילדים חדשים ברחוב סמטת יאיר. עלות הפרויקט: כ- 2 מיליון שקל
בימים אלה נשלמות העבודות לבניית 2 גני ילדים חדשים ברחוב סימטת יאיר.
כל מבנה בגודל 250 מ”ר, כאשר כל מבנה יהיה ערוך לקלוט 35 ילדים בכל גן. הגנים כוללים מרחב מוגן ציבורי, חדרי פעילות, מטבחון, שירותים, חדר פעילות לכל גן ומתקני שעשועים חדישים ואיכותיים, בהתאם לתקנות משרד החינוך (סה”כ כ- 600 מ”ר ). עלות הבנייה כ-2 מיליון שקל והצפי לסיום העבודות הוא בעוד כחודש.
בשנתיים האחרונות הוקמו עשרות גני ילדים חדשים ברחבי העיר במטרה לתת מענה לתושבי העיר. הגנים החדשים נבנים כמענה לגידול המשמעותי במספר התושבים בעיר על רקע ההתפתחות והבנייה של שכונות ומתחמי מגורים חדשים, הגירת תושבים חדשים, קליטת עלייה ועוד.
יעקב פרץ, ראש עיריית קריית אתא: “עיריית קרית אתא תמשיך להציב בראש סולם העדיפויות את ההשקעה במערך החינוך בכדי שתושבי העיר, ילדיה ותלמידיה ימשיכו ליהנות ממערכת חינוך איכותית, מתוכניות למידה חדשניות ומבתי ספר וגני ילדים מודרניים ומתקדמים”.

 

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות