בקריית ביאליק הודיעו על הקמת פארק על שמו של יהודה בארקן. הפארק יוקם בשכונת נאות אפק

מספר ימים לאחר מותו ממחלת הקורונה הוחלט על הקמת פארק יהודה בארקן בקרית ביאליק. הפארק ישתרע על שטח של 12.5 דונם ויהיה הפארק המרכזי של שכונת נאות אפק

ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי ויו”ר ועדת שמות והנצחה, עו”ד הדס צור, סיכמו כי הפארק המרכזי בשכונת נאות אפק החדשה יקרא על שמו של יהודה בארקן המנוח, שחקן, במאי, מפיק ותסריטאי שהלך לעולמו לפני מסר ימים ממחלת הקורונה.

בשבועות הקרובים תחל העירייה בעבודות הקמת הפארק. הפארק ישתרע  על שטח של 12.5 דונם לכל אורכו של רחוב שושנה דמארי ויהיה  הפארק הגדול והמרכזי בשכונת נאות אפק. הפארק יכלול טיילת מרשימה לכל אורכו, אזור משחקים עם מתקני שעשועים חדישים, אזור המיועד למנוחה ומרגוע ושלל פינות נוי.
פארק זה יחבור לפארקים נוספים שנבנו בעיר בשנים האחרונות, ביניהם פארק אריאל שרון, פארק אלי כהן, פארק אסתר, פארק הבנים, טיילת שמעון פרס וטיילת בן גוריון אותם פוקדים תושבים רבים בכל ימות השנה.
ראש העיר, אלי דוקורסקי, מסר בתגובה: “נביא את החלטתנו לקרוא לפארק החדש על שמו של יהודה בארקן ז”ל לאישור ועדת השמות וההנצחה. המרחבים הירוקים מהם יבקעו צחוק ושמחת חיים, יסמלו היטב את יהודה בארקן, השחקן והאדם שריגש אותנו במשך עשרות שנים בעשייתו האומנותית”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות