ראש עיריית קריית ביאליק בפנייה לשר הבריאות: “פתחו מוקד בדיקות קורונה לכלל הציבור, שלא תלוי בחסדי קופות החולים”

ראש עיריית קריית ביאליק אלי דוקורסקי פנה במכתב לשר הבריאות בדרישה לפתוח מוקד בדיקות קורונה פתוח לכלל הציבור, שלא תלוי בקופות החולים: "יש יותר ויותר נדבקים במערכת החימוך ותושבים שפונים לקופות לבדיקה, הרבה פעמים מסורבים"

ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי פנה לשר הבריאות יולי אדלשטיין בבקשה לאשר פתיחת  מוקד בדיקות פתוח לציבור בעיר ללא קשר לשייכות לקופת חולים כזו או אחרת.

במכתבו ציין דוקורסקי כי הוא מקבל פניות רבות מתושבי העיר בנוגע לקשיים באישור בדיקות הקורונה לאלו שנדרשו להיכנס לבידוד. כתוצאה מכך נפגעתהיכולת לקטוע אתשרשרת ההדבקה.

דוקורסקי הדגיש שמאז תחילת שנת הלימודים הולכת וגוברת מעורבותם של התלמידים והמורים בתחלואת הקורונה ונסגרות מסגרות לימודיות רבות, כיתות לימוד בבתי הספר וגני ילדים, המורים ואנשי הצוות נכנסים לבידוד.

נכון להיום ישנם 903 מבודדי בית בקריית ביאליק.: “אנו נתקלים בקשיים באישור בדיקות קורונה זאת ועוד, יש פערים בין קופות החולים בזמינות ובנכונות לבצע בדיקות קורונה, בעיקר למי שלא התגלו אצלו תסמינים של המחלה. היות ומדובר כבר במאות אנשים הנמצאים בבידוד אבקשך לאשר פתיחת מוקד בדיקות פתוח לציבור בעיר אליו יופנו כל המבודדים שנחשפו לחולי קורונה בדגש על המבודדים הקשורים במערכת החינוך”, כתב דוקורסקי. דוקורסקי מאמין שזיהוי מהיר של חולים מאומתים ובידודם יסייע במיגור המגיפה.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות