עיריית קריית ביאליק מציעה לזוגות כמקום לחתונה את פארק “לב העיר” כולל כיסאות, שולחנות ותאורה – הכל בחינם

הרי את מקודשת לי בפארק "לב העיר". עיריית קריית ביאליק פתחה את הפארק לחתונות ללא עלות. מלבד הפארק, העירייה תספק שטלחנות, כיסאטת ותאורה עבור הזוגות

 

זוגות רבים  נאלצו לדחות את חתונתם בעקבות משבר הקורונה וסגירת אולמות האירועים, מה שגרם למפח נפש גדול. עיריית קריית ביאליק החליטה לסייע לתושבי העיר המבקשים לבוא בברית הנישואין ביום מרגש זה.

העירייה תציע לזוגות המעוניינים בכך חבילת חתונה מיוחדת, שבאמצעותה ניתן יהיה לערוך חתונות בפארק “לב העיר” בהתאם להנחיות משרד הבריאות. זוגות שנמנע מהם לערוך את חתונתם בשל מגבלות הקורונה, יוכלו לקיים את האירוע בחוג משפחתם המצומצמת ללא עלות. הפארק יוקצה לטובת החתונות בימי חול בשעות 16:00-23:00 ובימי שישי בשעות הבוקר עד 1.5 שעות לפני כניסת השבת. בנוסף, תספק העירייה לרשות הזוגות המתחתנים תשתית חשמל, שולחנות, כיסאות, שירותים ואנשי תיאום מטעמה שיעמדו בקשר עם הזוג הצעיר וינהלו את האירוע בשטח. לצורך כך, השיקה העירייה מערכת מקוונת בה יכולים הזוגות להזמין את הפארק לחתונה.

ראש העיר, אלי דוקורסקי: “אני מזמין את הזוגות להתחתן בפארק “לב העיר בקריית ביאליק היפה מכולן ושמח כי הזוג הראשון כבר נרשם לתחילת חודש ספטמבר”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות