עיריית קריית אתא ופיקוד העורף בפעילות מוגברת של אכיפה, מניעה והסברה בנושא הקורונה ברחבי העיר

עיריית קריית אתא, יחד עם פיקוד העורף מגבירים את ההסברה בעיר לחשיבות המסיכות. במקביל תוגברה האכיפה לצו הבריאות עם יותר סיורים ויותר פקחים

עיריית קריית אתא ממשיכה בתיגבור פעילות האכיפה, המניעה וההסברה של הנחיות משרד הבריאות בכל העיר.
הפעילות כוללת תיגבור של פקחים ושוטרים, תוספת ניידות, סיורים רגליים, סיורים של יחידת האופנוענים של המשטרה וחלוקת דוחות לתושבים שלא נשמעים לאזהרות.
במקביל, נמשך שיתוף הפעולה ההדוק עם פיקוד העורף ומתנדבים של מרכז הצעירים בקריית אתא בהפעלת יחידות סיור הפועלות במקומות מרכזיים כאשר השבוע פעלו הסיירות במקבצי דיור ובבתי האבות בעיר.
במסגרת הפעילות מחלקים הצוותים חומרי הסברה ומסכות במטרה להעלות את המודעות לנושא השמירה על ההנחיות, ולעצור את מגמת עליית התחלואה בעיר ככל שניתן.
לדברי ראש העיר, יעקב פרץ: “האחריות על שלום הציבור בפרט ועל שלום יקירנו ובני משפחתנו היא בידנו. חובה לשמור ולהקפיד על הכללים: עטיית מסיכות, מניעת התקהלויות, שמירת מרחק והקפדה על היגיינה. במהלך השבוע קיימנו מספר רב של ישיבות עבודה עם נציגי משרד הבריאות, פיקוד העורף, המשטרה וצוותי העירייה השונים. פעלנו להעברת תושבים למלוניות תוך אפשרות שמירה על בידוד ומניעת הדבקה בקהילה. אני ממשיכים בפעילות הסברה ומניעה בבתי עסק ובמרחב הציבורי כמו גם ביצוע עבודות חיטוי. בסופו של יום האחריות היא שלנו. אם נשמור על ההנחיות, אם נקפיד על כך שילדנו ובני משפחתנו ישמרו על ריחוק ועל עטיית מסכות נקטין את קצב התחלואה”.

  ????????????????????????????????????
  ????????????????????????????????????
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות