תלמידי החטיבות העליונות בחיפה שבים לספסל הלימודים

תלמידי כיתות יא-יב מצטרפים הבוקר בחיפה לתלמידי כיתות א-ג ולתלמידי החינוך המיוחד שכבר החלו בלימודיהם

אחרי הילדים מגיעים הבוגרים: מנהל החינוך בעיריית חיפה גיבש יחד עם משרד החינוך תוכנית תגבור מיוחדת עבור תלמידי יא-יב, המתמקדת בהכנת התלמידים לבחינות הבגרות. בנוסף, תעניק העירייה שיעורי תגבור פרטני בהתאם לצרכים שיועלו, במגוון רחב של מקצועות, וכן תגבורים במסגרת תכניות המצוינות במקצועות המדעים והמתמטיקה.
תוכנית העבודה של מנהל החינוך כוללת סיוע רגשי לתלמידים הזקוקים לכך. הסיוע יינתן על ידי צוות השירות הפסיכולוגי העירוני, רכזי עוצמה וקציני הביקור הסדיר שבאגף להעצמה חינוכית. לחזרת התלמידים לספסל הלימודים, קדמה היערכות נרחבת של מנהל החינוך בעיריית חיפה, אשר פעל יחד עם הנהלות בתי הספר להכנת מוסדות החינוך לפי כללי משרדי הבריאות והחינוך.
השיעורים יתקיימו במתכונת “קפסולות” של עד 17 תלמידים בכיתה. מערך המנקות בבתי הספר תוגבר, על מנת להבטיח שניקיון בתי הספר ישמר באופן קפדני. בנוסף חוטאו בהתאם להנחיות משרד הבריאות בין היתר, שולחנות הלימוד, הכיסאות, הידיות ותאי השירותים.
כניסות בתי הספר התיכוניים סומנו במרווחים של כל שני מטר, על מנת לאפשר קליטה מסודרת של התלמידים, הוגדרו אזורי המתנה לתלמידים שיגיעו ללא הצהרת בריאות ונקבעה חלוקה חדשה של כיתות הלימוד באופן שיאפשר לקיים את השיעורים במתכונת של “קפסולות”.

צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    Back to top button
    נגישות