בשורה לעסקים בחיפה: דחייה בחודשיים של הארנונה, והסרת עיקולים מחשבונות התושבים החייבים לעירייה

עיריית חיפה החליטה לצאת בכמה הקלות לעסקים ולתושבי העיר, בצל משבר הקורונה ובצל העובדה שעסקים רבים נסגרו בשל הוראות הממשלה ותושבים רבים נותרו מפוטרים או הוצאו לחל"ת ונקלעו בשל כך לקשיים כלכליים. העירייה הודיעה לפני זמן קצר על ההקלות הבאות הנוגעות לבעלי עסקים בעיר ולתושבים מן השורה, על כך הכריה ראש העיר, עינת קליש רותם: "1.בהתאם להנחיות משרד הפנים, יידחה תשלום ארנונה בחודשיים. הוראה זו תובא לאישור וועדת הכספים ומועצת העיר. העסקים יוכלו לשלם את תשלום הארנונה לחודשים מרץ- אפריל ביום 1.5.20, במקום 1.3.20, וזאת ללא כל חיוב בריבית. בנוסף, פניתי למשרד הפנים לאפשר גם מתן הנחות נוספות לעסקים, ונקווה לקבל מענה חיובי.
2. הקלות משמעותיות לחייבי ארנונה וקנסות חנייה - כל חייבי הארנונה שחובם אינו עולה על 10,000 שקל וכל בעלי הקנסות שסכומם אינו עולה על 5,000 שקל (ואשר הוטלו בשנה וחצי האחרונים), יוכלו לפנות בבקשה להסרת כל העיקולים שהוטלו עליהם ולקבל סיוע בהסדרת הנושא. כל תושב או בעל עסק שנקלע לקשיים כלכליים עקב משבר הקורונה יוכל בתנאים האמורים לקבל סיוע מקסימלי מאיתנו, בפריסה מירבית של חובו".
Tags
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close