עיריית חיפה החליטה: כל האירועים מבוטלים, כולל אירועי יום העצמאות. בנוסף סגירת מתנ”סים, ספריות ועוד

היערכות עיריית חיפה בנושא משבר הקורונה: מתנ"סים וספריות - סגורים, כל האירועים העירוניים - מבוטלים, מערכת החינוך - למידה מרחוק. שאר הפרטים: בפנים

בהערכת מצב נוספת שקיימה הבוקר ראש עיריית חיפה, ד״ר עינת קליש רותם, בהשתתפות מנכ”ל העירייה, מנהלי האגפים ונציג פיקוד העורף הוצגה סקירה מקיפה של מנהל אגף הביטחון על היערכות מנהלי ואגפי העירייה. בישיבה נידונה היערכות העירייה והמשך מתן השירותים לתושבים, הכל בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
המתנ”סים והספריות בעיר יסגרו כולל המפעילים הפרטיים הפועלים בתוך המתנ”סים. כל האירועים כולל אירועי יום העצמאות מבוטלים.
אגף הרווחה, השירות הפסיכולוגי ומנהלת הורים יפעלו באופן מלא ללא קבלת קהל. עובדים סוציאליים של אגף הרווחה העירוני מעניקים תמיכה באמצעות הטלפון תוך מתן דגש לתושבים ותיקים הזקוקים לתמיכה נפשית.
מערכת החינוך תפעל באמצעות מערכת למידה מרחוק ותתמוך בתלמידים והוריהם באמצעות צוותים של פסיכולוגים ויועצים חינוכיים שעומדים לרשות התלמידים בכל שעות היום.
אגף התברואה העירוני ממשיך לתת מענה לפינוי האשפה וניקיון הרחובות, בהתאם למגבלות ולהוראות של משרד הבריאות.
המוקד העירוני ערוך ומוכן בצוות מתוגבר כולל נוכחות של נציג רווחה, וייתן מענה לכל פניות התושבים.
עיריית חיפה תמשיך לעמוד בקשר ישיר מול כל גורמי החירום והמשרדים הממשלתיים הרלוונטיים על מנת לטפל בנושא הקורונה ולסייע עד כמה שניתן בצמצום התפשטות הנגיף, וכן לשמור על קשר רציף עם הציבור בכל מקרה בו תידרש. כמו כן תתקיים הערכת מצב יומית, מדי בוקר, להיערכות למשבר הקורונה בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
“אני ממשיכה ופונה לכל התושבים להמשיך ולקיים את הוראות משרד הבריאות”, ביקשה ראש העירייה. “הקפדה על ההוראות תעזור למנוע ככל הניתן את התפשטות הנגיף. עיריית חיפה ממשיכה לתת מענה מלא לצורכי התושבים ועומדת בקשר עם כל הגורמים הרלוונטיים לטובת מזעור נזקי משבר הקורונה”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close