סיור עומק לימודי בטירת הכרמל

כחלק מקידום הראייה המוניציפלית הוביל הבוקר מנהל מחוז חיפה ד"ר סער הראל סיור עומק מקצועי במוסדות חינוך על כלל הרצף החינוכי בטירת הכרמל בדגש "חינוך במרחבים משתנים". אל הסיור התלוו נציגי הנהלת המחוז, מפקחי היישוב ומובילי מערכת החינוך בעיר.  
Tags

מנהלי מוסדות החינוך הציגו בפני מנהל המחוז את החוזקות והאתגרים, את המדדים הבית ספריים, הצרכים והתוכניות החינוכיות השונות. הסיור ננעל בשיח מנהל המחוז עם כלל מנהלי מוסדות החינוך בעיר.
ד”ר הראל סיכם: “סיור מוצלח מאוד, ירדנו לעומקם של פרטים במגוון רחב של נושאים: הכלה והשתלבות, חינוך מיוחד, אתגרים בעיר צומחת ומתחדשת, תשתיות, מסוגלות צוות, דיאלוג עם ההורים, חדשנות, החינוך הבלתי פורמלי ותרבות הפנאי.

החינוך בעיר צועד קדימה, אני רוצה להודות לראש העירייה אריה טל על השותפות והמחויבות, לשלומי דהן מנהל מחלקת החינוך וצוותו על קידום מערכת החינוך העירונית והצעידה המשותפות, השקיפות והצבת היעדים, לדוברת עייני המפקחת המתכללת ולמפקחי הרשות, לסיגל כהן מפקחת המחוז על ארגון הסיור ועל עבודתן בשגרה, לנציגי הנהלת המחוז, למפקחים ולמנהלי מוסדות החינוך על העבודה החינוכית במיטבה לקידומו של כל ילד וילד בעיר”.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close