צפו: הלילה יריות לעבר קיוסק -קפה במרכז זיו בחיפה בזמן שהיו בו מבלים. לפני כמה לילות יריות לעבר “שלמה סיקסט” ושריפת המשרדים. הפרוטקשן בחיפה “חוגג”?

https://youtu.be/2L8zFb41XB4
האם הפרוטקשן - הסחיטה של בעלי עסקים על ידי ארגוני פשע, תופס תאוצה בחיפה מתחת לאפה של המשטרה כשבנס אין נפגעים חפים מפשע? כפי שניתן מצילומי האבטחה המוצגים ב"ניוזים צפון" בלעדית - היום בלילה יריות לעבר קיוסק-קפה במרכז זיו בחיפה, הסתיימו בנס גדול, לאחר שהיורים שירו מרכב "פספסו" את היושבים והמבלים במקום הרבים ששהו באותה שעב במקום והחלו לברוח עם הישמע היריות, כפי שניתן לראות בצילומים. אלא שלא מדובר ביריות היחידות בימים האחרונים לעבר בתי עסק בחיפה. לפני יותר משבוע מגרש המכוניות של חברת "שלמה סיקסט" בנשר עלה באש ואיתו למעלה מעשר רכבים במקום. אלא שזה היה רק "יריית האזהרה" למה שהתרחש במשך כמה ימים לאחר מכן - ב.6.6, סמוך לשעה 23.00 הגיע אלמוני רעול פנים למשרדי שלמה סיקסט בשדרות ההסתדרות בחיפה והצית את המשרדים. בזכות התערבות מהירה של לוחמי האש שהגיעו למקום, השריפה לא הספיקה להתפשט. נגרם נזק למשרדי החברה. חקירה שבוצעה במקום ובדיקת מצלמות אבטחה הראו בצילומים אלמוני, רעול פנים שהגיע למקום, ניפץ את דלת הכניסה,, שפך חומר דליק במשרדי החברה, יצא החוצה והצית אש.    

כעבור יומיים בליל שישי האחרון לאחר חצות נורו יריות לעבר משרדי החברה בשדרות ההסתדרות, סמוך לצ’ק פוסט.

השאלה הנשאלת – האם עסקים ובעלי עסקים בחיפה נתונים תחת סחיטות והמשטרה לא מצליחה לשים את ידיה על העבריינים שמסכנים בכך גם את חיי התושבים התמימים וחפים מפשע?

נביא את תגובת המשטרה במלואה כשתתקבל.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות