קו אוטובוס חדש יחבר בין שכונת נאות פרס למרכז חורב ולגרנד קניון

בעקבות פניותיהם הרבות של תושבי שכונת נאות פרס לעיריית חיפה, בבקשה לקדם פתרונות תחבורה ציבורית בשכונה, יחל באמצע החודש הבא לעבור בשכונה קו אוטובוס חדש, מספר 44, שיקשר את השכונה עם מרכז חורב בשכונת אחוזה והגרנד קניון שבנווה-שאנן.

מסלול הנסיעה של הקו החדש יחל בטירת הכרמל ומשם יעבור בשכונת נאות פרס ברחובות רוטנברג ו-י"א הספורטאים ולאחר מכן ימשיך דרך כביש פרויד למרכז חורב ולגרנד קניון. עם סיום המסלול יחזור האוטובוס בחזרה לטירת הכרמל, על-פי אותו מסלול.

שעות פעילות הקו, בתדירות של פעמיים בשעה, תהיינה: בימים א-ה מהשעה 6:00 בבוקר ועד השעה 21:00 בלילה, וביום שישי מהשעה 6:00 בבוקר ועד השעה 15:00 אחה"צ.

 

על מנת לשמור על איכות חיי התושבים, יעבור מסלול הקו החדש, בדומה למסלול קו 43, בכבישים העוטפים את השכונה ולא ברחובותיה הפנימיים.

הפעלת הקו החדש תאפשר לתושבי השכונה נגישות תחבורתית טובה יותר לשכונות רכס הכרמל ולנווה-שאנן. 

הקו החדש מצטרף לקו מס’ 43, הפועל בשכונה מאז הקמתה ומקשר את השכונה למרכזים הסמוכים, דוגמת צומת מת”מ, תחנות האוטובוסים והרכבת “חוף הכרמל” ומגיע, דרך שכונות החוף, עד לשכונת בת גלים. 

 

צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות