צפו: משלוח משמח במיוחד של מאות מתנות הגיע הישר מאוסטרליה אל ילדי רמב”ם

מרגש - תורם מסתורי מאוסטרליה שלח מאות צעצועים במשאית מיוחדת לילדים המאושפזים בבית החולים "רמב"ם" במטרה אחת - לשמח

מאות מתנות, 1,150 צעצועים ליתר דיוק, הגיעו לפני כמה ימים במשאית מיוחדת אל הקריה הרפואית רמב”ם, במטרה לשמח את ילדי בית החולים “רות” לילדים שבקמפוס המרכז הרפואי, במהלך ימי החנוכה. המשלוח הייחודי הוא תרומתו של נדבן אוסטרלי שביקש להישאר בעילום שם ומכונה בפי צוות בית החולים “הדוד מאוסטרליה”. גם בשנתיים הקרובות, בזמן חג החנוכה, צפויים להגיע משלוחי מתנות בסדר גודל שכזה אל ילדי בית החולים, כך התחייב התורם המסתורי.

הצעצועים, בובות, משחקים ואריזות הפתעה שונות המיועדים לגילאי 18-0 הגיעו באמצעות חברת “דיאמנט צעצועים” אל בית החולים, ומשפרקו את עשרות הארגזים מהמשאית, החלו הצוותים בפעילות חלוקת המתנות בין מחלקות האשפוז השונות בבית החולים “רות” לילדים. על המשימה המרגשת היו אמונות כמה מילדות עובדי רמב”ם, שביקשו לתרום מזמן חופש החג שלהן ולשמח את ילדי בית החולים. יתר הצעצועים הועברו לאכסון ב”חדר המתנות” של בית החולים, המשמש את ילדי רמב”ם במשך כל ימות השנה.

במחלקת ילדים א’ פגשו המתנדבות את דניאלה אברמוב בת 10 מחדרה, שהשתחררה בדיוק באותו היום אחרי כמה ימי אשפוז במחלקה. אברמוב נהנתה לצאת מבית החולים עם מזכרת משמחת, והודתה למתנדבות הצעירות על המתנה שקיבלה. כמה חדרים ליד פגשו הבנות את דוד, פעוט בן ארבעה חודשים מקרית אתא ואת אמו סופיה, שהגיבו בהתלהבות על ההפתעה הלא צפויה.

“אנחנו נתקלים בהרבה תורמים ומתנדבים בבית החולים, שנותנים מזמנם ומכספם למען הילדים שלנו”, סיפר אחד האחים במחלקת הילדים, “אבל כאן מדובר במחווה מרגשת ומסקרנת במיוחד. מי יודע, אולי בסוף יסתבר שזה סנטה קלאוס”.

 

 

בתמונה: חלוקת המתנות לילדי רמב”ם. עריכה: עופר גולן, דוברות רמב”ם, צילום: פיוטר פליטר

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close