“מדובר בירידה דרסטית בהתחלות הבנייה שתביא לעלייה במחירי הדירות”

ניר שמול מנכ"ל חברת שניר - בית לשיווק נדל"ן למגורים ולמסחר, בארץ ובחו"ל,  מגיב לנתוני הלמ"ס מהיום  שתוך שנה הייתה צניחה של יותר מ-19% במספר הדירות החדשות שנמכרו.  בהתאם לכך, לפי נתוני הלמ"ס, מספר הדירות שמכרו הקבלנים ב-12 החודשים (מאי 2017-אפריל 2018), צנח ב-19.2% , לעומת 12 החודשים שקדמו להם.      

“הירידה במספר הדירות החדשות שנמכרו היא נורה אדומה וצריכה להדאיג מאוד את ציבור רוכשי הדירות בישראל . זאת, לאור העובדה כי הילודה לא פחתה בישראל (ישראל המדינה המובילה בכמות הילדים ב-OECD) אלא להפך, עלתה, ויש צורך מדי שנה ביותר דירות.

אנו מבינים מנתון זה שמדובר בירידה דרסטית בהתחלות הבנייה דבר שיביא בטווח זמן קצר לעליה במחירי הדירות. הירידה בהתחלות הבנייה לפי נתוני הלמ”ס, היא בקשר ישיר עם הירידה ברכישות של דירות חדשות המדווחת לעיל והיא תוביל לצערי כאמור לעליה במחירי הדירות”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות