שירות חדשני ייחודי- “נציג עד הבית”

שירות חדש מוצע לראשונה בישראל: נציגי מכירות לשיווק נדל"ן המגיעים עד לבית. השירות החדשני מוצע על-ידי חברת שניר - בית לשיווק נדל"ן למגורים ולמסחר, בארץ ובחו"ל, המציעה שירות של VIP של אנשי המכירות של החברה, שמגיעים ללקוחות פוטנציאלים עד הבית. בהתאם לכך,  כל אנשי המכירות של חברת שניר צויידו ברכבים,  מחשבים ניידים שבהם ניתן להציג את התוכניות של כל הפרוייקטים,  ומוצרי עזר שיווקיים.  כך חברת שניר, מגיעה ללקוחות פוטנציאלים עד הבית, בשעה הנוחה להם. שניר  גם מציעה  ללקוחות יועץ פיננסי הבקיא בתחום מימון נדל"ן, והאשראי, שמגיע גם לפגישה מתואמת בבית הלקוח כדי לסגור את העיסקה בפרק הזמן הקצר ביותר. שירות זה הינו ללא תשלום.

לדברי ניר שמול מנכ”ל חברת שניר: “מפיילוט שעשתה החברה בחודשים האחרונים לשירות זה מצאנו שהשירות החדש הביא להורדת ביטולי הפגישות ב – 90% , ולהגדלת המכירות בלמעלה מ –50% מידי חודש ובהתאם לכך נמכרו עשרות דירות בפרוייקטים שונים באמצעות שירות זה”.

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות