חדרה: פעוט ננעל ברכב, וחולץ בשלום על ידי מתנדבי ידידים • "מזג האויר היה חם, הזדרזנו בפעולות החילוץ״

התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות פעוט כבן שנה וחצי שננעל בשגגה ברכב לעיני הוריו, ברחוב הנרייטה סולד בחדרה

בנצי גרינברג, מוקדן ידידים, ענה לשיחה והוציא קריאת חירום למתנדבים. נתנאל ג'אן ואור אפרת, מתנדבי סניף חדרה, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. בעבודת צוות יעילה ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו המתנדבים את הפעוט בשלום, ללא גרימת נזק לרכב.

נתנאל מספר: ״בזמן פיזור ילדיי במסגרות הלימוד, התקבלה אצלי בנייד קריאת החירום. מיהרתי לכתובת האירוע, הרכב היה מונע והפעוט נעול בתוכו. מזג האויר, שהיה חם, האיץ בי לפעול לחילוץ הפעוט. אור חבר אליי, ובעבודת צוות הצלחנו לפתוח את דלת הרכב, וחילצנו את הפעוט. האבא הודה על הסיוע המהיר, ושיבח את הארגון. סיפוק גדול והרגשה נפלאה״.

בארגון ידידים שבים וקוראים להורים לאמץ כלל מפתח – קחו עמכם את מפתח הרכב תמיד • במקרה נעילת רכב יש ליצור קשר מיידי עם מוקד ידידים: 1230 ללא כוכבית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות