בתום חקירת משטרה מואצת, הוגשה  הצהרת תובע נגד תושבת טירה בחשד לעשרות מקרי התעללות בפעוטות בגן בהוד השרון

חוקרי תחנת כפר סבא פתחו בחקירה מואצת לפני כ-3 שבועות, עם קבלת דיווח ממשרד החינוך וכן מהורה, בדבר חשד לפגיעה בפעוטות במעון בהוד השרון

בתוך כך, חוקרי תחנת כפר סבא עכבו לחקירה את הסייעת – תושבת טירה בשנות ה 30 לחייה ואת בעלת המקום – תושבת העיר בשנות ה 40 לחייה, כאשר בתום חקירתן שוחררה הגננת בתנאים מגבילים והסייעת נכלאה, אולם למחרת היא שוחררה על ידי בית המשפט למעצר בית.

במקביל, המשיכו חוקרי מחלק המשפחה וחסרי ישע בתחנת כפר סבא יחד עם תגבור חוקרים מהמכללה ללימודי משטרה בבית שמש לצפות במאות שעות של צילומים מהגן, בהם תועדו עשרות מקרים של פגיעה בפעוטות בגן וביניהם – הטחה על המזרונים בגן, חבטות על ראשי הפעוטות, האכלה בכוח, הנפה וטלטול בכוח ועוד.

בהתאם, להתפתחות החקירה, עצרו השוטרים את הסייעת שוב ומעצרה הוארך מעת לעת בהתאם לצורכי החקירה והראיות שהתגבשו כנגדה, לצד הוצאת צו סגירה לגן, בשלב זה לתקופה בת 60 יום.

כאמור הוגשה נגד החשודה הצהרת תובע בגין המיוחס לה ובימים הקרובים יוגש נגדה כתב אישום.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
נגישות