מאזהרות למעשים: 10 הורי בני נוער בכפ"ס קיבלו דוחות, לאחר שילדיהם השתמשו בנפצים וזיקוקים, בניגוד למותר

מלמדים לקח דרך הכיס: שוטרים ופקחים רשמו 10 דוחות לבני נוער בגילאי 13-16 בכפר סבא, בגין החזקה ושימוש בנפצים וזיקוקים מסוכנים

שוטרים ופקחים רשמו 10 דוחות לבני נוער בגילאי 13-16 בכפר סבא, בגין החזקה ושימוש בנפצים וזיקוקים מסוכנים

שוטרים ופקחים של השיטור העירוני כפר סבא, ביצעו במהלך השבוע האחרון פעילות אכיפה נגד בני נוער המחזיקים ומשתמשים בנפצים וזיקוקים מסוכנים.
במסגרת פעילות האכיפה רשמו שוטרי ופקחי השיטור העירוני 10 דוחות לבני נוער בגילאי 13 עד 16, בגין השימוש באמצעים הללו והודעה נמסרה להורי הקטינים.
בד בבד רשמו שוטרי השיטור העירוני כפר סבא עשרות דוחות בגין עבירות תנועה הקשורות לרוכבי אופניים חשמליים (רכיבה של נערים מתחת לגיל המותר – 16).
משטר תחנת כפר סבא בשיתוף עם העירייה ממשיכות בביצוע פעילות הסברה ואכיפה בקרב בני הנוער תושבי העיר וקוראת להורים לגלות מעורבות ואחריות ציבורית. אנו שבים ומזכירים כי השימוש והאחזקה של נפצים/זיקוקים הנה מסוכנות ועלולה לגרום לפציעות קשות למי שאינו מורשה ומיומן בהפעלתם.

 

צילום: דוברות המשטרה

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר.

  Back to top button
  נגישות