שירותי בריאות "כללית" ערכו סיכום ביניים לגבי חולי הקורונה בראש העין וגילו: הגיל הממוצע של החולים – 34 שנים בלבד

הקורונה בראש העין: 398 מבוטחי כללית אובחנו כחיוביים לנגיף מפרוץ המשבר, גיל החולים הממוצע עומד על: 34

קרוב לשבעה חודשים חלפו מאז אובחנו הנדבקים הראשונים בקורונה בישראל. לקראת ראש השנה, מפרסם מחוז דן-פ"ת את נתוני הבדיקות ואבחוני החולים בתחומי המחוז.

בעיר ראש העין, שבה פועלת תחנת דיגום לאיתור תחלואת קורונה כמעט למן תחילת המשבר, נערכו (עד לתאריך 9.9) 7,207 בדיקות. 398 ממבוטחי כללית בעיר אובחנו כחולי קורונה, כאשר ממוצע גילם של החולים עומד על 34 שנים בלבד. ואכן, הנתונים מלמדים כי 1,608 ילדים מתחת לגיל 18 נבדקו לתחלואה בנגיף, והם מהווים יחדיו כ-22 אחוז מכלל הנבדקים בראש העין.

 

80% טופלו בבית

 

מקרב מי שאובחנו כחיוביים לנגיף, ההתפלגות המגדרית פחות או יותר זהה (51% נשים מול 49% גברים). 80.2% טופלו בבית, ובמהלך תקופה זו הם נעזרו בשירותי האונליין של כללית, שעובו משמעותית מאז פרוץ המשבר, ואשר מאפשרים שורה ארוכה של בדיקות, שיחות עם רופאים ואבחונים מרחוק, מבלי לצאת מגבולות הבית. 56 חולי קורונה טופלו במלוניות ו-14 בבתי חולים.

כיום נותרו בראש העין 62 מאומתי קורונה בלבד מקרב מטופלי כללית, שלושה מהם מאושפזים בבתי חולים, מהם אחד במצב קשה.

 

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות