ניוזים חמים

יהוד-מונוסון מוקירה את המתגייסות והמתגייסים הטריים באירוע מיוחד שנערך עבורם

השבוע נערך ערב הוקרה מרגש למתגייסות והמתגייסים החדשים ביהוד-מונוסון. ראש העיר יהוד-מונוסון, אמנון סעד: "מאחל לכל אחת ואחד מהמתגייסים הטריים בהצלחה בשירותם הצבאי, ושיחזרו אלינו הביתה בשלום!"

 

⁴השבוע עיריית יהוד מונוסון קיימה אירוע מרגש ומיוחד במועדון ה"גריי", לכבוד מתגייסות ומתגייסים טריים שמתכוננים לשירותם בצה"ל. האירוע שימש פלטפורמה להבעת הערכה ולתמיכה בצעירים, המתכוננים לשירות משמעותי בצה"ל.

האירוע כלל הופעה מיוחדת של גיורא זינגר וחלוקת תיקים מתנת העירייה לכל מתגייס.

ראש העיר יהוד-מונוסון, אמנון סעד, בירך את המשתתפות והמשתתפים באירוע המרגש: "בימים טרופים אלה של מלחמה, אאחל לכל אחת ואחד מהמתגייסים הטריים בהצלחה בשירותם הצבאי, והכי חשוב – שיחזרו אלינו הביתה בשלום!".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה, יוסי חזן, הוסיף: "האירוע המיוחד נועד להוקיר את המתגייסים הטריים, ומסמל עבורנו את החיבור אליהם ואת הגאווה שהן מעוררים בקרב כולנו".

 

צילום: עיריית יהוד-מונוסון

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות