חינוך

מורה בן 28 עצור לאחר שביצע עבירות מין קשות בילדות כיתה א’ בפ”ת, בתוך הכיתה. אילץ אותן לרכב עליו, כשהוא ערום ולגעת באיבר מינו

מורה לרובוטיקה בן 28 בבית ספר בפח תקווה נעצר בחשד לעבירות מין קשות בתלמידות כיתה א’, כשאת העבירות ביצע בתוך כיתות בית הספר.

על פי החשד, הוא נהג בכמה מקרים לבקש מתלמידות כיתה א’ להישאר אחרי השיעור, סגר את דלת הכיתה וחשף את איבר מינו בפניהן. לפי עדות של כמה תלמידות באותה כיתה א’- באחד המקרים שקרו לפני כשבוע וחצי, הוא השאיר אותן בכיתה, סגר את דלת הכיתה, פשט את בגדיו ורכן על ארבע וביקש מהילדות לרכב עליו כשהוא ערום. כשסיים הוא ביקש מהן לגעת באיבר מינו עד שהגיע לסיפוק.

לפי עוד עדויות במקרים אחרים הוא ביקש מכמה מהתלמידות ללכת איתו לשירותים כדי שיצפו בו מטיל את מימיו מולן כשהוא חושף בפניהן את איבר מינו.

 

 

 

בית הספר ומשרד החינוך מדגישים כי: מדובר במורה שלא שייך למשרד החינוך, אלא מועסק על ידי חברה חיצונית. לפי מנהלת בית הספר, אותה חברה סיפקה את האישורים שלא מצביעים על חשד על כך שיש לו עבירות מין קודמות. הוא לימד כחמישה חודשים בבית הספר הזה, ומועסק בבתי ספר אחרים באזור.

המשטרה בודקת אם ביצע עבירות מין דומות בבתי ספר אחרים בהם לימד לאחרונה.

אתמול בערב בית המשפט השלום בראשון לציון הוארך מעצרו של המורה.

לפי טוען המשטרה, המורה הודה כי הגיע במקרים מסוימים לסיפוק מיני אך טוען כי לא נתן לילדות לגעת באיבר מינו.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות